2015 07 06

Vasaros lygoje Mantas Kalnietis pasižymėjo fantastišku perdavimu ir kuriozišku tritaškiu su sirena

Mantas Kalnietis sužaidė antrąsias rungtynes NBA Orlando vasaros lygoje. Jose 28 metų 196 cm ūgio įžaidėjas pasižymėjo dviem įspūdingais epizodais, tačiau „Indiana Pacers“ nusileido „Magic White“ ekipai 76:85 (19:14, 21:24, 21:19, 15:28) ir patyrė jau antrąjį pralaimėjimą.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

M.Kalnietis aikštėje pasirodė šeštąją minutę. Per 18 minučių Lietuvos rinktinės įžaidėjas pelnė 8 taškus (1/5 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, suklydo ir prasižengė po 3 kartus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje verždamasis krepšio link lietuvis iškišo efektingą perdavimą pro nugarą, kuris baigėsi dviem taškais.

Trečiojo kėlinio pabaigoje jis sulaukė komandos draugų plojimų, kai paskutinėmis sekundėmis perėmė kamuolį ir praradęs pusiausvyrą su sirena paleido tinklelį skrodusį tritaškį.

M.Kalnietis dviem tritaškiais trečiajame kėlinyje pelnė šešis taškus, o ketvirtajame pataikė vienintelį taiklų savo dvitaškį.

Palikęs aikštę ketvirtojo kėlinio viduryje, į ją M.Kalnietis sugrįžo likus žaisti 1 min. 23 sek., kai „Pacers“ atsiliko 75:81.

Tiesa, Indianos komanda nebeišsigelbėjo.

„Pacers” gretose rezultatyviausiai žaidė 16 taškų įmetęs Shayne'as Whittingtonas, 13 pridėjo Milesas Turneris.

Nugalėtojams po 17 taškų surinko Chrisas Singletonas ir Keithas Applingas.

„Pacers“ Orlande dar sužais dvejas draugiškas rungtynes – liepos 8-ąją su „Detroit Pistons“ ir 9-ąją – su „Orlando Blue“.

Lietuvis siekia įsitvirtinti „Pacers“ gretose. Jei to padaryti nepavyks, krepšininkas pažadėjo atstovauti Kauno „Žalgiriui“.