2015 10 09

„Blazers“ atsarginio šou užgožė Stepheną Curry ir NBA čempionus

Antrąsias draugiškas rungtynes sužaidė NBA čempionas „Golden State Warriors“ klubas. Auksinės valstijos atstovų mače su „Portland Trail Blazers“ neišgelbėjo fantastiškas Stpheno Curry žaidimas, mat svajonių rungtynes sužaidė atsarginis krepšininkas. „Blazers“ iškovojo pergalę 118:101 (38:32, 39:30, 20:25, 21:14).
Stephenas Curry ir Damianas Lillardas
Stephenas Curry ir Damianas Lillardas / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmoji rungtynių dalis buvo tikros taškų lenktynės. Stephenas Curry vien pirmajame ketvirtyje įmetė tris tritaškius ir surinko 12 taškų, tačiau „Blazers“ žaidėjai metė taikliau, tad pirmavo.

Pirmąjį ketvirtį tritaškių užbaigęs „Blazers“ rotacijos žaidėjas Allenas Crabbe'as, antrojo pradžioje įsūdė dar du ir Portlando ekipa pirmavo 53:42.

S.Curry ir K.Thompsonas bandė gelbėti „Warriors“ tritaškiais, bet Damianas Lillardas pirmąją dalį užbaigė 7 savo taškais ir „Blazers“ buvo priekyje 77:62.

Po pertraukos žaidimas visiškai pasikeitė, komandos kur kas dažniau prasižengdavo ir klydo.

S.Curry rungtynėse pasirodydavo trumpoms atkarpoms ir iš viso sužaidė tik 26 minutes. Ketvirtajame kėlinyje jis visai nežaidė, tačiau „Warriors“ gretose kito lyderio neatsirado.

Ant suolo prieš lemiamą ketvirtį sėdo ir vienas „Blazers“ lyderių Damias Lillardas, rungtynėse taškęs metimus pro šalį.

„Scanpix“/AP nuotr./Allenas Crabbe'as

Užtat toks buvo „Blazers“ atsarginis A.Crabbe'as, kuris praėjusį sezoną rinko vos po 3,3 taško. Prieš „Warriors“ per 25 minutes jis įmetė 25 taškus, pataikydamas 5 iš 6 tritaškių ir užgožė ne mažiau įspūdingą S.Curry pasirodymą.

„Blazers“ atsarginiai krepšininkai surinko net 49 taškus, o „Warriors“ – vos 27. Portlando ekipa kovą dėl kamuolių laimėjo 64:48.

„Warriors“: S.Curry (0/3 dvit., 6/11 trit., 12/15 baud., 7 rez. perd.) 30, D.Greenas (8 atk. kam.) ir K.Thompsonas po 14, A.Bogutas ir L.Barbosa po 8.

„Blazers“: A.Crabbe'as (4/6 dvit., 5/6 trit.) 25, D.Lillardas (2/12 dvit., 1/6 trit., 15/17 baud.) 22, C.McCollumas 19, A.Aminu (8 atk. kam.) 11, P.Connaughtonas 10.

NBA draugiškų rungtynių rezultatai (spalio 9 d.)

• „Cleveland Cavaliers“ – „Philadelphia 76ers“ 114:115
  • „Orlando Magic“ – „Indiana Pacers“ 92:97
  • „Brooklyn Nets“ – „Detroit Pistons“ 93:83
  • Haifos „Maccabi“ – „Memphis Grizzlies“ 84:97
  • „Chicago Bulls“ – „Denver Nuggets“ 94:112
  • „Golden State Warriors“ – „Portland Trail Blazers“ 101:118