2016 12 05

Galvos skausmą po krepšiu ištverti turėjęs Domantas Sabonis išvydo Russello Westbrooko keturgubą dublį

„New Orleans Pelicans“ (7-14) aukštaūgis Anthony Davisas Oklahomoje pelnė 37 taškus, tačiau to vis tiek neužteko palaužti Russello Westbrooko kariauną. Šis pasiekė penktą trigubą dublį iš eilės, o „Oklahoma City Thunder“ (13-8) triumfavo 101:92 (29:26, 20:15, 29:25, 23:26)
Russellas Westbrookas
Russellas Westbrookas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Thunder“ pranoko „Pelicans“ komandą 101:92.
  • R.Westbrookas užfiksavo penktąjį trigubą dublį iš eilės.
  • D.Sabonis per 25 minutes pelnė 5 taškus.
  • S.Adamsas patyrė traumą.

R.Westbrookas pelnė 28 taškus (10/23 met.), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, tapdamas pirmuoju žaidėju nuo Michaelo Jordano, penkiskart paeiliui fiksavusiu trigubą dublį.

1989-aisiais MJ tokius skaičius demonstravo net septyniuose mačuose iš eilės.

Bet tai vis tiek neužgožia R.Westbrooko šou. 191 cm ūgio gynėjas atkovojo net 17 kamuolių – daugiau už Domantą Sabonį, Enesą Kanterį bei Steveną Adamsą kartu sudėjus (15).

Šie po krepšiu turėjo daugiau rūpesčių nei atkovoti kamuoliai. „Pelicans“ gretose siautėjo vien per pirmąjį kėlinį 13 taškų įmetęs Anthony Davisas, iš viso surinkęs 37 taškus (14/32 met.) ir 15 atkovotų kamuolių (7 puolime).

Rezultatyviausias NBA žaidėjas (vid. 31,5 tšk.) leido iki pertraukos nepabėgti „Thunder“ 41:49, tačiau persvarą užtikrintai laikė dar trečiajame kėlinyje trigubą dublį užfiksavęs R.Westbrookas ir jo ginklanešiai.

Beje, R.Westbrooko trigubi dubliai neša pergales. „Thunder“ laimėjo visus penkis pastaruosius susitikimus.

NBA žvaigždė užfiksavo ir keturgubą dublį, bet ketvirtuoju dviženkliu statistiniu rodikliu R.Westbrookas negali pasigirti – suklydo 10 kartų.

Šį sezoną R.Westbrookui tai buvo jau 10-asis trigubas dublis ir 47-asis karjeroje.

D.Sabonis, kuriam retai teko gintis prieš A.Davisą, per 25 minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 1/1 trit.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, blokavo metimą, suklydo 1 ir prasižengė 4 kartus.

Lietuvio +/- rodiklis buvo +8 – mažesnis tik už R.Westbrooko (+13).

Oklahomos krepšininkų pergalę apkartino trauma. Pirmajame kėlinyje čiurną susižeidęs pagrindinis vidurio puolėjas Stevenas Adamsas daugiau į aikštę nebegrįžo. Kiek ilgai negalės žaisti, kol kas nepranešama. Bet S.Adamso netektis pastūmėjo trenerį Billy Donovaną duoti D.Saboniui trumpam pažaisti ir vidurio puolėjo pozicijoje.

„Thunder“: R.Westbrookas 28 (17 atk. kam., 12 rez. perd.), E.Kanteris 17 (10 atk. kam.), V.Oladipo 15, A.Robersonas 13.

„Pelicans“: A.Davisas 37 (15 atk. kam.), B.Hieldas 16, E.Moore'as ir J.Holiday'us po 10.