2016 10 21

„Knicks“ pergalę Brukline įtvirtino Mindaugo Kuzminsko dėjimas

Mindaugas Kuzminskas sėkmingai baigė pasiruošimą NBA sezonui. Jo dėjimas paskutinėmis sekundėmis įtvirtino „New York Knicks“ pergalę prieš „Brooklyn Nets“ krepšininkus 116:111 (24:24: 31:33, 32:21, 29:33).
Mindaugas Kuzminskas ir Carmelo Anthony
Mindaugas Kuzminskas ir Carmelo Anthony / AFP/„Scanpix“ nuotr.

27-ąjį gimtadienį atšventęs puolėjas aikštėje tradiciškai pasirodė tik po ilgosios pertraukos. Bet ir išbėgęs į aikštę trečiojo kėlinio viduryje M.Kuzminskas vėl tryško energija.

Tiesa, pradžia nebuvo lengva – trečiajame kėlinyje jis dažniau klydo, nei pelnė taškus. Visus 10 taškų jis susirinko ketvirtajame kėlinyje.

Beje, būtent M.Kuzminsko dėjimas paskutinėmis sekundėmis įtvirtino „Knicks“ pergalę. Apsigynę lemtingoje atakoje, „Knicks“ žaidėjai metė kamuolį į priekį varžovus už nugarų palikusiam Lietuvos krepšininkui.

Šis ramiai įkraudamas iš viršaus likus žaisti 4 sekundes padidino persvarą 116:111 ir nubraukė „Nets“ viltis išsigelbėti.

Iš viso per 20 minučių 10 taškų (4/4 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.) pelnęs M.Kuzminskas dar atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, suklydo 3 ir prasižengė 1 kartą.

Pagal rezultatyvumą M.Kuzminskas buvo šeštas komandoje. Rezultatyviausiai žaidė 21 tašką surinkęs Carmelo Anthony.

Pagal planą, puolėjas aikštėje turėjo susitikti su tautiečiu Egidijumi Mockevičiumi, bet prieš tarpusavio akistatą „Nets“ vis dėlto atleido 24 metų 208 cm ūgio vidurio puolėją.

Tai buvo paskutinės „Knicks“ kontrolinės rungtynės prieš NBA sezono pradžią. Niujorko klubas laimėjo keturis susitikimus iš šešių.

M.Kuzminsko sezonas spalio 25-ąją prasidės NBA čempionų „Cleveland Cavaliers“ testu Klivlande.

„Knicks“: Carmelo Anthony 21, Courtney Lee 15, Justinas Holiday 14, Kyle'as O'Quinnas 13, Joakimas Noah 12, Mindaugas Kuzminskas 10.

„Nets“: Jeremy Linas 24 (10 rez. perd.), Joe Harrisas 15, Bojanas Bogdanovičius ir Brookas Lopezas po 12, Justinas Hamiltonas 11.