2017 03 23

„Knicks“ trenerio žodžiai Solt Leik Sityje nevirto realybe Mindaugui Kuzminskui

Tikėdamasis palypėti aukščiau Vakarų konferencijos turnyro lentelėje Domantas Sabonis ir „Oklahoma City Thunder“ laukė gerų žinių iš Solt Leik Sičio, bet Mindaugas Kuzminskas ir „New York Knicks“ neturėjo gerų naujienų. Lietuvio klubas spardėsi, tačiau pralaimėjo ketvirtai Vakarų komandai „Utah Jazz“ 101:108 (34:26, 21:25, 20:21, 26:36).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Knicks“ pralaimėjo „Jazz“ 101:108.
  • M.Kuzminskas per 5 minutes taškų nepelnė.
  • „Knicks“ pralaimėjo 6 kartą per 7 rungtynes.
  • R.Gobert'as sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą (35 tšk.).

„Knicks“ treneris Jeffas Hornacekas prieš susitikimą buvo užsiminęs, kad leis daugiau atsipūsti Carmelo Anthony ir likusią sezono dalį daugiau galimybių pasireikšti suteiks atsarginiams žaidėjams.

Tai, be abejo, buvo žinia ir Mindaugui Kuzminskui, kuris yra Carmelo pozicijos žaidėjas.

Bet išbėgęs į aikštę pirmojo kėlinio pabaigoje, 27-erių puolėjas nuo antrojo kėlinio ant parketo nebegrįžo iki paskutinės minutės, kai J.Hornacekas „Knicks“ jau pralaimint 96:104 pakeitė C.Anthony.

Per tas 5 minutes, kurias gavo pasireikšti Solt Leik Sityje, M.Kuzminskas spėjo pramesti dvitaškį ir kartą prasižengti.

Pats C.Anthony rungtyniavo 36 minutes ir pelnė 16 taškų, o rezultatyviausias „Knicks“ gretose buvo „centro“ poziciją užėmęs Kristapas Porzingis, surinkęs 24 taškus.

Problema buvo tame, kad kitoje aikštės pusėje kitas vidurio puolėjas ir kitas europietis Rudy Gobert'as sužaidė karjeros rungtynes. Prancūzas pelnė net 35 taškus (13/14 dvit.) ir atkovojo 13 kamuolių, iš kurių net 11 puolime.

Šie skaičiai liūdino „Thunder“ komandą, nes „Knicks“ pergalė būtų labai pravertusi Domanto Sabonio klubui.

„Thunder“ rikiuojasi šeštoje Vakarų konferencijos vietoje ir dar vaikosi 4-5 pozicijas užimančias „Jazz“ bei „Los Angeles Clippers“ ekipas, tačiau nuo šių jau atsilieka atitinkamai 3 ir 2 pergalėmis.

Tuo tarpu „Knicks“ vaikytis jau nebėra ko.

Niujorko klubas pralaimėjo jau 6 iš 7 pastarųjų rungtynių ir su 27 pergalėmis bei 43 pralaimėjimais rodo šeštą prasčiausią rezultatą NBA. Panašu, kad „Knicks“ vėl pretenduos į aukštą šaukimą NBA naujokų biržoje.

„Nenorime pasiduoti. Nesame ten, kur norėjome būti, bet mes kausimės“, – prieš mačą pareiškė latvis K.Porzingis, bet „Knicks“ norai šį sezoną prasilenkė su galimybėmis.

„Knicks“: K.Porzingis 24, D.Rose'as 17, C.Anthony 16, C.Lee 12.

„Jazz“: R.Gobert'as 35 (13/14 dvit., 13 atk. kam.), G.Haywardas 19, G.Hillas 15, R.Neto ir J.Johnsonas po 10.