2017 04 23

NBA čempionai žengė toliau – serija su „Pacers“ laimėta sausai

„Cleveland Cavaliers“ krepšininkai nesismulkino. NBA čempionai pirmajame atkrintamųjų varžybų raunde pačiu trumpiausiu keliu susitvarkė su „Indiana Pacers“. Ketvirtose serijos rungtynėse sekmadienį „Cavs“ iškovojo pergalę 106:102 (22:24, 36:28, 30:25, 18:25) ir laimėjo seriją 4-0.
LeBronas Jamesas ir Jeffas Teague
LeBronas Jamesas ir Jeffas Teague / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

NBA čempionai antrajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą, kuris laikėsi iki ketvirtojo kėlinuko vidurio, tačiau „Pacers“ spurtas likus žaisti 2 su puse minutės atstatė lygybę – 100:100.

Thaddeusas Youngas netrukus dvitaškiu išvedė „Pacers“ į priekį, tačiau dar vienas puikiais rungtynes žaidęs LeBronas Jamesas šaltakraujiškai smeigė tritaškį.

L.Jameso tritaškis

Netrukus „Cavs“ lyderis po varžovų klaidos paleido dar vieną tolimą metimą, kuris buvo netaiklus, tačiau Kyle'as Korveris atsikovojo kamuolį puolime, išprovokavo pražangą ir sumetė baudas – 105:102.

Paulas George'as prametė tolimą metimą, tad „Pacers“ liko tik bauduoti, tačiau LeBrono ranka nedrebėjo – pergalė ir bilietas į kitą etapą.

„Pacers“ lyderis P.George'as ir vėl sužaidė tikrai prastas rungtynes. Puolėjas pataikė vos 5 metimus iš 21-o, keturis sykius suklydo. „Pacers“ gelbėjo patikimas Myleso Turnerio žaidimas ir nuo suolo pakilusio Lance'o Stephensono 22 taškai.

„Cavs“ duetas – L.Jamesas ir Kyrie Irvingas – kartu surinko daugiau nei pusę komandos taškų (61), atliko 5 blokus ir perėmė 5 kamuolius.

„Pacers“: L.Stephensonas 22 (4/9 trit.), M.Turneris 20 (8/8 dvit., 9 atk. kam.), P.George'as (7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir J.Teague (10 rez. perd.) po 15, T.Youngas 13 (10 atk. kam.).

„Cavaliers“: L.Jamesas 33 (10 atk. kam.m 4 per. kam.), K.Irvingas 28 (1/7 trit.), D.Williamsas 14, C.Frye'us 7.

Antrajame atkrintamųjų varžybų etape „Cavaliers“ laukia kova su „Toronto Raptors“ ir „Milwaukee Bucks“ poros laimėtoja. Serijoje šiuo metu lygu 2-2.