2017 01 18

NBA: įspūdingas Jameso Hardeno trigubas dublis ir Kawhi Leonardo serija

Antradienį NBA lygoje siautėjo Jamesas Hardenas, o „Spurs“ įsirašė dar vieną pergalę. Kawhi Leonardas pratęsė vieną ilgiausių serijų NBA, o Tony Parkeris susilygino su LeBronu Jamesu.
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Scanpix“/AP nuotr.

„San Antonio Spurs“ – „Minnesota Timberwolves“ 122:114 (30:30, 37:41, 25:19, 30:24)

Kawhi Leonardas pelnė 34 taškus ir padėjo San Antonijo ekipai užsitikrinti pergalę. Tai buvo jau ketvirtos iš eilės rungtynės, kuriose jis pelnė daugiau nei 30 taškų.

Jis tapo pirmuoju „Spurs“ žaidėju, kuriam pavyko pelnyti 950 taškų per pirmąją sezono pusę nuo 2003 metų, kai tai padarė Timas Duncanas.

Negana to, K.Leonardas dviženklį taškų skaičių pelnė jau 73 rungtynėse iš eilės. Tai septinta ilgiausia aktyvi serija NBA.

29 taškus pridėjo LaMarcusas Aldridge'as.

Tony Parkeris jau yra pelnęs 18 tūkst. taškų ir atlikęs 6500 rezultatyvių perdavimų. Jis prisijungė prie LeBrono Jameso – jie yra vieninteliai du aktyvūs NBA krepšininkai su šia statistika.

„Spurs“ krepšininkai sugadino Minesotos ekipos trenerio Tomo Thibodeau 59-ąjį gimtadienį.

Tiesa, antrajame kėlinyje svečiai pelnė net 41 tašką ir sužaidė geriausią sezono kėlinį.

Karlas-Anthony Townsas pelnė 27 taškus ir atkovojo 16 kamuolių. Ricky Rubio pridėjo 21 tašką ir 14 rezultatyvių perdavimų.

„Spurs“ (32-9): K.Leonardas 34, L.Aldridge'as 29, T.Parkeris 14, P.Millsas 11.

„Timberwolves“ (14-28): K.Townsas 27, R.Rubio 21, Z.LaVine'as 18, G.Diengas 17, S.Muhammadas 15, A.Wigginsas 10.

„Miami Heat“ – „Houston Rockets“ 109:103 (27:32, 26:21, 26:26, 30:24)

Majamio ekipą išgelbėjo spurtas ketvirtajame kėlinyje. Šeimininkai 20:5 šovė į priekį ir iškovojo dvyliktą pergalę.

Goranas Dragičius pelnė 21 tašką ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Majamiui nesutrukdė įspūdingą trigubą dublį pelnęs Jamesas Hardenas, kuris pelnė 40 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo jau tryliktas trigubas dublis šiame sezone.

Šiose rungtynėse net 15 kartų rezultatas buvo lygus ir 19-a keitėsi lyderis.

Po 15 praleistų rungtynių į aikštę sugrįžo Clintas Capela, tačiau taškų nepelnė.

„Heat“ (12-30): G.Dragičius 21, W.Ellingtonas 18, D.Waitersas 17, T.Johnsonas 16, J.Johnsonas 15, H.Whiteside'as 14.

„Rockets“ (32-12): J.Hardenas 40, M.Harrellas 13, P.Beverley 12, T.Ariza 11.