2017 01 21

NBA: Kevinas Durantas sutramdė Jamesą Hardeną ir „Rockets“

Penktadienį NBA lygoje pergalių seriją pratęsė „Golden State Warriors“ krepšininkai.
Kevinas Durantas
Kevinas Durantas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Houston Rockets“ (33-13) – „Golden State Warriors“ (37-6) 108:125 (29:32, 28:30, 22:37, 29:26)

„Warriors“ Hjustone pratęsė savo pergalių seriją iki šešių. Negana to, jie sutramdė geriausiai tritaškius metančių NBA ekipą. „Rockets“ pataikė vos 7 iš 35 tritaškių.

Tai buvo akistata tarp geriausių Vakarų konferencijos komandų ir dviejų „All Star“ startinių žaidėjų – Stepheno Curry ir Jameso Hardeno.

J.Hardenas pelnė 17 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, tačiau rezultatyvesnis už jį buvo 22 taškus surinkęs Clintas Capela.

Penkis tritaškius pataikęs Stephenas Curry iš viso pelnė 24 taškus.

Svečiai spurtavo trečiajame kėlinyje, kai į pergalę juos vedė iš viso 32 taškus surinkęs Kevinas Durantas.

„Rockets“: C.Capela 22, J.Hardenas ir S.Dekkeris po 17, P.Beverley 13, T.Ariza 12.

„Warriors“: K.Durantas 32, S.Curry 24, K.Thompsonas 16, D.Greenas 15, Z.Pačulija 10.