2016 03 23

NBA: „Lakers“ pergalė, D.Russello trauma ir Metta World Peace pašalinimas

„Los Angeles Lakers“ su Kobe Bryantu šventė pergalę, tačiau prarado traumą patyrusį D'Angelo Russellą.
Kobe Bryantas
Kobe Bryantas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Los Angeles Lakers“ (15-55) – „Memphis Grizzlies“ (41-31) 107:100 (25:25, 23:22, 33:31, 26:22)

Los Andžele Jordano Clarksono ir Kobe Bryanto vedami „Lakers“ sugebėjo nutraukti keturių pralaimėjimų seriją.

J.Clarksonas pelnė 22, K.Bryantas 20 taškų. Legendinis žaidėjas 12 taškų surinko trečiajame kėlinyje, tačiau rungtynių pabaigoje ilsėjosi ant suolo.

Paskutiniame kėlinyje žibėjo Brandonas Bassas, kuris pelnė 8 taškus iš 18-os ir padėjo „Lakers“ nukauti dėl vietos atkrintamosiose kovojančius grizlius.

Blauzdą susižeidė ir aikštę turėjo palikti jaunasis „Lakers“ talentas D'Angelo Russellas. Kol kas neaišku, kiek rimta yra jo trauma.

Memfio komandai 27 taškus pelnęs Tony Allenas pataikė visus dvylika metimų. K.Bryantas neseniai paskelbė, kad būtent T.Allenas yra geriausias gynėjas, prieš kurį jam teko žaisti.

Iš aikštės dėl kalbų su teisėjais buvo pašalintas „Lakers“ krepšininkas Metta World Peace.

„Lakers“ yra blogiausia Vakarų konferencijos komanda.

„Lakers“: J.Clarksonas 22, K.Bryantas 20, B.Bassas 18, J.Randle'as ir L.Williamsas po 13, D.Russellas 11.

„Grizzlies“: T.Allenas 27, Z.Randolphas ir L.Stephensonas po 16.