2015 10 10

„Phoenix Suns“ su Sonny Weemsu užtikrintai įveikė Jutos ekipą

Užtikriną pergalę ikisezoniniame susitikime pasiekė namuose žaidusi „Phoenix Suns“ komanda, kuri 101:85 (24:30, 21:17, 35:21, 21:17) nepaliko vilčių „Utah Jazz“ krepšininkams.
NBA priešsezoninės rungtynės; „Phoenix Suns“ - „Utah Jazz“
NBA priešsezoninės rungtynės; „Phoenix Suns“ - „Utah Jazz“ / „Scanpix“ nuotr.

Įpusėjus rungtynėms „Jazz“ dar pirmavo 47:45, tačiau trečiajame kėlinyje įvyko lūžis.

„Suns“ krepšininkai surengė tikrą varžovų krepšio šturmą ir  ketvirtį laimėjo 14 taškų persvara (35:21).

Mačo pabaigoje „Jazz“ dar buvo sumažinusi deficitą iki 7 taškų, tačiau perlaužti rungtynių eigos Jutos krepšininkai nesugebėjo.

Nugalėtojų gretose į NBA sugrįžęs buvęs žalgirietis Sonny Weemsas per 22 žaidimo minutes pelnė 2 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.​

„Suns“: Aleksejus Lenas 21 taškas (7/10 dvit., 7/8 baudo, 6 atk. kam.), Markieffas Morrisas 18, T.J.Warrenas ir Ronnie Price‘as po 10.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 24, Derrickas Favorsas 13 (7 atk. kam.), Bryce‘as Cottonas, Trevoras Bookeris (7 atk. kam.) ir Rodney Hoodas po 8.