-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2016 02 05

Portlande – triuškinantys Jono Valančiūno dėjimai ir keistas teisėjo verdiktas lietuviui

Jonas Valančiūnas reabilitavosi po dviejų blankių pastarųjų rungtynių. Portlande 23 metų lietuvis triuškino „Trail Blazers“ krepšį dėjimais ir svariai prisidėjo prie „Toronto Raptors“ pergalės 110:103 (37:25, 22:26, 23:24, 28:28).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.
NBA | „Portland Trail Blazers“ – „Toronto Raptors“ 103:110 | Valančiūnas 14+11

Dvejos pastarosios rungtynės J.Valančiūnui nebuvo pačios sėkmingiausios ir jį vėl smaigstė kritikos strėlės dėl gynybos.

Nieko gero nežadėjo ir rungtynių pradžia Portlande. Dar pirmąją minutę teisėjas užfiksavo J.Valančiūnui dvi asmenines pražangas. Keisčiausia, kad vėliau peržiūrėję epizodą po kelių minučių arbitrai atšaukė „centrui“ antrąją pražangą. Taip lietuvis pirmajame kėlinyje prarado 6 minutes.

Bet grįžęs į aikštę J.Valančiūnas tapo „Trail Blazers“ gynybos siaubu. Per 8 savo žaidimo minutes jis savo sąskaitoje turėjo 8 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 2 blokus, iki pertraukos taškų kraitį papildė ir 10-asis.

Tiesa, po pertraukos J.Valančiūnas nebebuvo toks pastebimas, tačiau „Raptors“ iniciatyvos iš savo rankų nepaleido.

Iš viso per 25 minutes J.Valančiūnas pelnė 14 taškų (5/10 dvit., 4/4 baud.), sugriebė 11 atšokusių kamuolių, blokavo 2 metimus, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.​

J.Valančiūnui tai buvo 11-asis dvigubas dublis šį sezoną per 33 rungtynes.

Abi komandos išgyveno savotišką pakilimą. Iki rungtynių Portlande „Raptors“ džiaugėsi 12 pergalių per 13 pastarųjų rungtynių. „Blazers“ buvo laimėję 9 susitikimus iš 11.

Portlande „Blazers“ buvo nugalėję „Raptors“ pastaruosius 7 kartus.

„Raptors“ (34-16): Kyle'as Lowry 30 (7/10 trit., 8 rez. perd., 7 kl.), DeMaras DeRozanas 29, Jonas Valančiūnas 14 (11 atk. kam.), Cory Josephas ir Terrence'as Rossas po 12.

„Trail Blazers“ (24-27): Damianas Lillardas 27 (11 rez. perd.), CJ McCollumas 21, Allenas Crabbe'as 17, Geraldas Hendersonas 10.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?