2017 04 23

„Trail Blazers“ pritrūko kuro – Stephenas Curry nužudė intrigą serijoje

„Golden State Warriors“ krepšininkai nenusiteikę ilgai užtrukti su „Portland Trail Blazers“ krepšininkais. NBA atkrintamųjų rungtynių serijoje geriausia reguliaraus sezono komanda iškovojo pergalę 119:113 (30:37, 24:30, 33:21, 32:25) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3-0.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vis dar be Kevino Duranto rungtyniaujantys „Warriors“ krepšininkai šiose rungtynėse neturėjo ir trenerio Steve'o Kerro, kuris susirgo. „Warriors“ ilgai vijosi savo varžovus – „Trail Blazers“ buvo susikrovusi dviženklę persvarą.

Sužaidus beveik pusę trečiojo ketvirčio Portlando ekipa buvo priekyje 82:66, tačiau tada įvyko lūžis. „Warriors“ laimėjo keturių minučių atkarpą 19:1 ir išsiveržė į priekį – 85:83. Per šį spurtą tris tritaškius smeigė Klay Thompsonas.

Nors „Trail Blazers“ stabilizavo padėti ir prieš ketvirtą kėlinuką buvo minimaliai priekyje (88:87), tačiau „Warriors“ jau buvo atsigavę. Taškų lenktynėse NBA vicečempionai visą laiką buvo vienu dviem žingsniais priekyje, o A.Iguodalos dvitaškis likus 4 min. sukrovė 8 taškų persvarą – 108:100.

Šeimininkai priartėjo iki keturių taškų, tačiau likus žaisi kiek mažiau nei minutę Stephenas Curry pataikė „Trail Blazers“ sirgalių širdis sudaužiusį tritaškį per rankas – 113:106.

Ketvirtosios serijos rungtynės vėl vyks Portlande – namų aikštės pranašumą šioje serijoje turi „Warriors“ klubas.

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas 32 (6/9 trit.), D.Lillardas 31 (4/13 trit., 7 atk. kam.), E.Turneris 17 (8 atk. kam.), A.Aminu 14 (9 atk. kam.), N.Vonleah 10.

„Warriors“: S.Curry 34 (5/14 trit., 8 rez. perd.), K.Thompsonas 24 (4/9 trit.), A.Iguodala 16 (5/6 dvit., 0/6 trit.), J.McGee 14, P.McCaw 11, D.Greenas 9 (8 atk. kam., 7 rez. perd., 6 blk.).