2010 12 29

16 taškų pelnęs Linas Kleiza buvo išvarytas iš aikštės (video)

Vienuoliktą pergalę 31-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse – po trijų pralaimėjimų iš eilės – iškovojo Toronto „Raptors“ klubas su Linu Kleiza.
Linas Kleiza surinko 16 taškų
Linas Kleiza surinko 16 taškų / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Linas Kleiza

Antradienį išvykoje „Raptors“ krepšininkai 84:76 (23:13, 23:27, 18:19, 20:17) nugalėjo antroje pozicijoje Vakarų konferencijos Pietvakarių divizione esančią Dalaso „Mavericks“ (24 pergalės ir 6 pralaimėjimai) komandą, kurios gretose nebuvo traumą patyrusio Dirko Nowitzkio.

Starto penkete žaidęs lietuvis svečiams pelnė 16 taškų, gynyboje atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei triskart suklydo. Per 25 su puse žaidimo minutės (25:24) L.Kleiza pataikė 2 tritaškius iš 6 bei 5 dvitaškius metimus iš 8. Po antrosios techninės pražangos, trečiajame kėlinyje likus žaisti 5 minutes ir 14 sekundžių, Lietuvos krepšininkas buvo pašalintas iš aikštės.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidusio komandos naujoko Edo Daviso sąskaitoje – 17 taškų, 12 sugriebtų bei 3 perimti kamuoliai ir 3 blokuoti varžovų metimai.

16 taškų prie pergalės pridėjo DeMaras DeRozanas, po 12 – Amiras Johnsonas ir Leandro Barbosa, 7 – Joey Dorsey.

Arenos šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Jasonas Terry (18 tšk.), Caronas Butleris (15 tšk.), Shawnas Marionas (12 tšk.), Brianas Cardinalas (8 tšk.), Jasonas Kiddas ir Jose Juanas Barea (po 7 taškus).

Toronto ekipos gretose dėl traumų nežaidė pagrindinis vidurio puolėjas ir rezultatyviausias žaidėjas Andrea Bargnani (21,2 tšk.), sėkmingiausiai dėl kamuolių kovojantis Reggie Evansas (12,1) bei pagrindinio penketo krepšininkas Sonny Weemsas.