2011 01 20

„76ers“ be Dariaus Songailos po pratęsimo pralaimėjo „Magic“ krepšininkams (video)

Dvidešimt ketvirtą nesėkmę 41–ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į aštuntąją vietą Rytų konferencijoje nukrito Dariaus Songailos Filadelfijos „76ers“ klubas.
Darius...
Darius... / Valdo Kopūsto/ „Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį svečiuose Filadelfijos krepšininkai po pratęsimo 98:99 (21:17, 27:27, 22:19, 20:27, 8:9) turėjo pripažinti penktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Orlando „Magic“ (27 pergalės ir 15 pralaimėjimų) komandos pranašumą.

Lietuvos krepšininkas rungtynėms buvo registruotas, tačiau vienintelis svečių gretose taip ir nerungtyniavo.

19 taškų Filadelfijos ekipai pelnė Lou Williamsas, 17 – Thaddeusas Youngas, 16 – Jrue'as Holiday'us, 15 – Andre Iguodala, 10 – Evanas Turneris, 8 – Eltonas Brandas.

Arenos šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Ryanas Andersonas (20 tšk.), Dwightas Howardas (18 tšk.), Jameeras Nelsonas (16 tšk.), Hidayetas Turkoglu ir J.J. Redickas (po 12 tšk.), Brandonas Bassas (11 taškų bei 10 sugriebtų kamuolių).