2010 11 26

A.Petrovičius: „Mano parengti namų darbai visiškai neveikė“

Po antros Kauno „Žalgirio“ nesėkmės Eurolygos A grupėje ekipos vyriausiasis treneris Aco Petrovičius tvirtino, kad pralaimėjimą lėmė agresyvi Belgrado „Partizan“ gynyba.
A.Petrovičius ir M.Pocius akcentavo itin agresyvią varžovų gynybą
A.Petrovičius ir M.Pocius akcentavo itin agresyvią varžovų gynybą. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Pirmoje dalyje žaidėme tikrai blogai, nes padarėme 11 klaidų. Mano žaidėjai tapo atmosferos aukomis. „Partizan“ krepšininkai žaidė greitai ir neretai atakavo laisvi. Mūsų puolimas buvo blogas ir varžovų žaidėjai dėl to kalti, nes gynėsi labai agresyviai. Manau, „Partizan“ gynyba yra agresyviausia visoje Eurolygoje“, – įsitikinęs serbas.

Strategas pripažino, kad jo parengti namų darbai visiškai neveikė, todėl rungtynių metu teko viską keisti: „Neveikė niekas, ką buvome parengę“, – atviravo A.Petrovičius.

2 tritaškius iš 11 bandymų bei 20 baudų metimų iš 29 pataikę žalgiriečiai veikiausiai sulauks daug pylos nuo savo trenerio, nes šis pabrėžė, kad viena iš pralaimėjimo priežasčių ir buvo prastas pataikymas.

„Manau, tai buvo pačios šiurkščiausios rungtynės, kuriose esu žaidęs. Jaučiuosi, lyg ką tik būčiau mušęsis“, – savo „Twitter“ profilyje po rungtynių paskelbė Martynas Pocius.

Kauno „Žalgirio“ komanda patyrė antrą šį sezoną nesėkmę, tačiau išsaugojo antrą vietą A grupėje.

Ketvirtadienio vakarą sužaistos aštuonerios vyrų krepšinio Eurolygos rungtynės. Kauno „Žalgiris“ nesugebėjo pratęsti pergalių serijos ir svečiuose 62:68 nusileido Beldrado „Partizan“ ekipai. Dabar abi ekipos turi po 4 pergales ir 2 nesėkmes, tačiau antrą vietą išsaugojo kauniečiai.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius