2013 11 28

Andriaus Mažučio atstovaujama „Triobet“ po pratęsimo šventė pergalę Latvijos pirmenybėse

Septintąją pergalę dešimtosiose Latvijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą dvylikos komandų turnyre užimantis Liepojos „Triobet“ klubas su Andriumi Mažučiu, svečiuose po pratęsimo 77:67 (18:13, 19:19, 14:18, 11:12, 15:5) palaužęs antrojoje pozicijoje esančių „Jekabpils“ (9 pergalės ir 2 pralaimėjimai) krepšininkų pasipriešinimą.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Įžaidėjas iš Lietuvos į šeimininkų krepšį įmetė 7 taškus, sugriebė 1 ir perėmė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo bei išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 24 su puse minutės (24:28) A.Mažutis prametė tritaškį, pataikė 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

„Triobet“: Marekas Jurevičus ir Artis Ate po 15, Ingus Jakovičas 14.

„Jekabpils“: Michalas Hlebowickis, Troy'us Barniesas 15, Pavelas Veselovas 14.

Latvijos krepšinio čempionate pirmauja Ventspilio „Ventspils“ (7/0) komanda, o Mindaugo Stašio atstovaujamas „Saldus“ (5/7) klubas užima septintą vietą.