2013 12 22

Antano Kavaliausko klubas Ispanijos krepšinio pirmenybėse pergalę iškovojo po pratęsimo

Penktąją pergalę Ispanijos „Liga Endesa“ krepšinio lygos vienuoliktajame ture iškovojo ir į devintąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre pakilo Bilbao „Basket“ klubas su Antanu Kavaliausku, sekmadienį namuose po pratęsimo 96:92 (24:18, 21:20, 15:13, 20:29, 16:12) įveikęs į dešimtąją poziciją nukritusius Vitorijos „Laboral Kutxa“ (5 pergalės ir 6 pralaimėjimai) krepšininkus.
Antanas Kavaliauskas
Antanas Kavaliauskas / Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Lietuvios sąskaitoje 2 taškai, 2 sugriebti kamuoliai ir 3 pražangos. Vos 11 su puse minutės aikštelėje praleidęs A.Kavaliauskas pataikė vienintelį mestą dvitaškį.

23 taškus nugalėtojams pelnė Dairis Bertanas, 20 – Germanas Gabrielis, 17 – Raulis Lopezas, 12 – Axelis Hervelle, 11 – Alexas Mumbru.

Svečių ekipoje rezultatyviausiai žaidė Andresas Nocionis (18 tšk.), Lamontas hamiltonas, Fernando San Emeterio (po 16 tšk.) ir Thomas Heurtelas (13 taškų).

„Liga Endesa“ čempionate pirmauja visas dešimt pergalių iškovoję Madrido „Real“ krepšininkai.

Mindaugo Kuzminsko bei Domanto Sabonio Malagos „Unicaja“ (7/4) ekipa – penkta.