2009 03 19

Apkarpė „grizliams“ nagučius (video)

„Denver Nuggets“ krepšininkams pavyko nutraukti šešių iš eilės pralaimėjimų išvykose seriją. Trečiadienį svečiuose jie po įspūdingo Carmelo Anthony pasirodymo 111:109 įveikė „Memphis Grizzlies“.
R.Gay smaginosi dėjimais iš viršaus, tačiau jo komanda pralaimėjo.
R.Gay smaginosi dėjimais iš viršaus, tačiau jo komanda pralaimėjo. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Denver Nuggets

Iš pradžių atrodė, kad triumfuos aikštės šeimininkai, tačiau Denverio ekipa suaktyvino gynybą, antroje mačo dalyje panaikino 17 taškų skirtumą ir galiausiai išplėšė pergalę. Rungtynių didvyriu tapo Carmelo Anthony – ketvirtame kėlinyje pelnė 13-a iš savo 35 taškų.

„Turėjome pergalę savo rankose, bet paleidome, – pyktelėjo 16 taškų pelnęs „grizlių“ puolėjas Hakimas Warrickas. – Kai taip gerai žaidėme ir nelaimėjome, sunku.“

Linas Kleiza per 12 minučių nugalėtojams pelnė 3 taškus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį. Lietuvis prametė abu tritaškius, pataikė 1 dvitaškį iš 4 ir realizavo vienintelį baudos metimą. Pirmoje rungtynių dalyje L.Kleizai buvo prakirsta kairė akis, tačiau po didžiosios pertraukos jis grįžo.

Svečiams 21 tašką pelnė J.R.Smithas, 19 – Nene Hilario, o Chauncey Billupso sąskaitoje 18 taškų ir 12 rezultatyvių perdavimų. Memfio ekipoje išsiskyrė Rudy Gay – 30 taškų.