2014 01 18

Arvydui Šikšniui paskutiniu metimu nepavyko išplėšti „Nevėžiui“ pergalės prieš „Lietkabelį“

„Nevėžio“ (8/9) komanda trečiajame kėlinyje surengė įspūdingą spurtą, tačiau net jo Kėdainių ekipos pergalei LKL nepakako. Pergalę galėjęs išplėšti Arvydo Šikšniaus tritaškis skriejo pro šalį ir kėdainiečiai namuose 64:67 (18:10, 8:25, 19:17, 19:15) nusileido Panevėžio „Lietkabelio“ (4/15) klubui.
Arvydas Šikšnius
Arvydas Šikšnius / kk "Nevėžis"

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Lietkabelio“ persvara buvo pasiekusi rekordines aukštumas – 48:29 (25-ąją min.). Iki tol „Nevėžis“ buvo pataikęs tik du tritaškius iš 19 (10,5 proc.), tačiau netrukus šeimininkai atsigavo.

Kėdainiečiai smeigė tris tritaškius iš eilės ir spurtavo 25:8 bei sumažino atsilikimą iki vieno metimo skirtumo (54:56, 33-ąją min.).

Nuo tos akimirkos kova taškas į tašką vyko iki pat mačo pabaigos. Likus žaisti pusę minutės Panevėžio persvara siekė 3 taškus (66:63). Netrukus Jokūbas Gintvainis užsidirbo nesportinę pražangą ir suteikė puikią progą „Nevėžiui“.

Vis dėlto Simas Buterlevičius pataikė tik vieną baudą, o paskutinei atakai Kėdainių komanda turėjo 17 sekundžių. Paskutinis metimas buvo patikėtas Gintarui Leonavičiui, bet jis nusprendė kamuolį perduoti Arvydui Šikšniui, kurio metimas buvo netikslus.

„Nevėžis“: Arvydas Šikšnius 16 (8 atk. kam., 5 per. kam., 2/10 trit.), Simas Buterlevičius 15, Gintaras Leonavičius 11.

„Lietkabelis“: Ivanas Neliubovas 18 (11 atk. kam.), Mantas Kazonas 14 (4/4 trit.), Goranas Vrbancas 12, Ryanas Olanderis 11 (10 atk. kam.), Jokūbas Gintvainis 8 (8 kld.).