Aukštaičių mače LKL daug intrigos nebuvo: „Pieno žvaigždės“ įveikė „Lietkabelį“

Evaldas Kairys
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Evaldas Kairys
0

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (8/10) krepšininkai apgynė savo namų sienas. LKL rungtynėse sekmadienį pasvaliečiai 94:82 (16:16, 28:21, 31:15, 19:30) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ (5/12).

Šeimininkai rungtynės pradėjo spurtu 7:0, tačiau netrukus svečiai atsigavo, žaidimas išsilygino ir pirmasis ketvirtis baigėsi lygiosiomis 16:16. Antrajame ketvirtyje po 7 minučių „Pieno žvaigždės“ pirmavo 31:30, o tada surengė spurtą 8:0 ir po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 44:37.

Trečiajame ketvirtyje jau dominavo aikštės šeimininkai. Sužaidus tris minutes (50:43) „Pieno žvaigždės“ laimėjo keturių minučių atkarpą 17:2 ir išsiveržė į priekį 67:45.

Pirmas 6 ketvirtojo kėlinio minutes niekas aikštėje nesikeitė, šeimininkai pirmavo 90:67. „Lietkabelio“ krepšininkai tada pagaliau pabudo ir spurtavo 10:0. Vis dėlto, laiko svečiams jau neužteko ir pasvaliečiai iškovojo pergalę.

„Pieno žvaigždės“: M.Dixonas (3/4 dvit., 3/6 trit., 8/9 baud., 6 klaid.), E.Kairys (7/9 dvit., 8 atk. kam.) ir A.Oriakhi (6/8 dvit., 9 atk. kam.) po 15, L.Kisielius (3/5 trit.) ir G.Sirutavičius (5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 10.

„Lietkabelis“: E.Žabas (3/6 dvit., 5/7 trit. 1/2 baud.) 22, D.Šalenga (4/8 dvit., 2/5 trit., 3/5 baud.) 17, I.Neliubovas 9, M.Kazonas ir N.Dahlmanas (7 atk. kam.) po 7.

Pasvalio klubui šiemet dar liko sužaisti dvi LKL rungtynes: gruodžio 23 d. Alytuje su „Dzūkija“ ir gruodžio 30-ąją namie su „Prienais“.

Panevėžiečiai taip pat dar rungtyniaus du kartus: gruodžio 28 d. Utenoje žais su „Juventus“, o po dviejų dienų Mažeikiuose bandys įveikti vietos krepšininkus.