2013 11 16

Baltijos krepšinio čempionate – pirmoji „Hoptrans-Sirenų“ nesėkmė

Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionate pirmąją nesėkmę patyrė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ komanda. Lietuvos ekipa šeštadienį svečiuose 78:83 (13:19, 16:30, 21:9, 28:25) pralaimėjo Rygos „RSU-Merks“ krepšininkėms.
"Hoptrans-Sirenų" komanda ir treneris Linas Šalkus

Vėl be vidurio puolėjos Ivetos Šalkauskės žaidusi „Hoptrans-Sirenų“ komanda pirmąjį kėlinį pralaimėjo 13:19, o 19-ąją min. atsiliko jau 22 taškų skirtumu (22:44).

Viešnios trečiojo kėlinio pabaigoje beveik pavijo varžoves (50:52), tačiau persverti rezultato trenerio Lino Šalkaus vadovaujamai ekipai nepavyko. 34-ąją min. „RSU-Merks“ pirmavo 14 taškų skirtumu (70:56).

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė (dvitaškiai 10/20, tritaškiai 1/6, baudos 11/15) 34,  Milda Sauliūtė 15, Eglė Tarasevičiūtė 13.

„RSU-Merks“: Laura Auderė (5/8, 6/10, 2/4) 30,  Guna Lagzdinia (9 atk. kam.) 16, Asnatė Fomina (6 rez. perd.) 10 taškų.