2010 11 25

BBL: „Perlas“ nugalėjo traumų išretintą „Rūdupį“

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse Vilnaius „Perlo“ (2 pergalės ir 6 pralaimėjimai) ekipa namuose 62:55 (15:12, 14:13, 14:13, 19:17) nugalėjo Prienų „Rūdupio“ (5 ir 4) krepšininkus.
„Perlas“ atsitiesia
„Perlas“ šventė pergalę / Alfredo Pliadžio nuotr.

Prieš ketvirtąjį kėlinuką šeimininkai dar pirmavo 43:38, tačiau svečiai spurtavo 10:0 bei išsiveržė į priekį – 48:43. Visgi po Roberto Štelmaherio paprašytos minutės pertraukėlės jau sekė „Perlo“ komandos sėkminga atkarpa 11:0, kuri leido jai vėl susigrąžinti pranašumą – 54:48. Per likusį laiką prieniškiams nepavyko pasivyti varžovų.

Nugalėtojams Eimantas Bendžius pelnė 15 taškų, Aidas Viskontas – 13, Saulius Kulvietis pridėjo 10 taškų.

Pralaimėjusiems Adas Juškevičius įmetė 16 taškų, Vytenis Lipkevičius – 10 (8 rez. perd.), Edgaras Želionis surinko 9 taškus.