2011 01 04

BBL: „Šiaulių“ krepšininkai neprilygo švedams

Pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione patyrė „Šiaulių“ krepšininkai (6 ir 7), svečiuose 82:101 (15:31, 18:22, 19:24, 30:24) turėję pripažinti Povilo Šakinio ir Tomo Gaidamavičiaus Noršiopingo „Dolphins“ (6 ir 5) pranašumą.
Antanas Sireika
Antano Sireikos auklėtiniai neranda kelio į pergales. / Tomo Tumalovičiaus/reporteris.com nuotr.

Antano Sireikos auklėtiniai subyrėjo jau per pirmąjį kėlinį. Ketvirčio viduryje lietuviai dar pirmavo (15:12), bet „Dolphins“ likusią penkių minučių atkarpą laimėjo rezultatu 19:0. Švedai savo dominavimą tęsė iki pat ketvirtojo kėlinio (77:52). Paskutinėje mačo atkarpoje „Šiauliai“ įstengė šiek tiek sušvelninti deficitą.

Verta pažymėti, jog Antano Sireikos auklėtiniai šiose rungtynėse padarė net 22 klaidas.

P.Šakinis nugalėtojams per 20 minučių pelnė 19 taškų (2/4 dvitaškių, 5/12 tritaškių, 0/1 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius prasižengė.

T.Gaidamavičius aikštėje praleido 21 minutę, pasižymėjo 5 taškais (1/1 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 bei prasižengė 2 kartus.

„Dolphins“: Povilas Šakinis ir Mikaelis Lindqistas po 19, Joakimas Kjellbomas 16 (8 atk. kam., 6 per. kam.), Fredas Drainsas 12, Antonas Saksas 11, Andrew Mitchellas 10 (5 rez. perd.).

„Šiauliai“: Darius Gvezdauskas 19, Vytautas Šarakauskas 16 (8/9 dvit., 9 atk. kam.), Mario Delašas 13, Žygimantas Janavičius 8 (6 atk. kam.), Osvaldas Matulionis (7 atk. kam.), Rashaunas Broadusas (5 kl.) ir Davidas Weaveris po 7.

„Šiauliai“ BBL Elido divizione po šio pralaimėjimo nukrito į aštuntą turnyro rikiuotės vietą, o „Dolphins“ pakilo į septintą.

BBL elito diviziono turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Ventspilio „Ventspils“    12  9  3  949:829