BBL: Solidžią persvarą išbarstę „Šiauliai“ palaužė Prienų „Rūdupį“

Darius Gvezdauskas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Darius Gvezdauskas
Šaltinis: krepsinis.net
0

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse Šiaulių „Šiaulių“ (12 ir 8) klubas savų žiūrovų akivaizdoje 92:86 (20:18, 30:20, 22:22, 20:26) nugalėjo Prienų „Rūdupio“ (12 ir 8) krepšininkus.

Trečiajame ketvirtyje sužaidus 4 minutes šiauliečiai pirmavo net 61:40. Prieniškiai rankų nenuleido ir kėlinį užbaigė sėkmingiau bei priartėjo – 60:72.

Svečiai apsukų nemažino ir ketvirtajame kėlinuke, kurio pradžioje spurtavo 13:2 ir priartėjo – 77:81. Likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes Adas Juškevičius deficitą sumažino iki minimumo (82:83), bet Vytauto Šarakausko ir Rashauno Broaduso taškai nubraukė paskutines „Rūdupio“ viltis išsigelbėti.

Virginijaus Šeškaus treniruojamame klube nerungtyniavo pagrindinis atakų organizatorius Evaldas Dainys.

„Šiauliai“: V.Šarakauskas 18 (8 atk. kam.), R.Broadusas 17 (6 rez. perd.), Darius Gvezdauskas 13, Žygimantas Janavičius ir Davidas Weaveris po 11.

„Rūdupis“: Gediminas Orelikas (7 rez. perd.) ir A.Juškevičius po 25, Justinas Sinica 13 (6 rez. perd.), Edgaras Želionis 11 (6 atk. kam.).