BBL starte trys Lietuvos klubai šventė pergales

„Juventus“
Lolitos Kaminskienės/utenosjuventus.lt nuotr. / „Juventus“
0

Kėdainių „Nevėžio“ (0/1) komandai sunkiai sekasi atrasti savąjį žaidimą. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai sezoną Baltijos krepšinio lygoje (BBL) pradėjo triuškinama nesėkme namuose rezultatu 64:88 (19:20, 17:27, 15:25, 13:16) Utenos „Juventus“ (1/0) ekipai.

Susitikimą kėdainiečiai pradėjo pelnydami pirmuosius penkis rungtynių taškus (5:0). Tačiau „Juventus“ atsitiesė ir ketvirčio pabaigoje perėmė iniciatyvą – 18:13. Ketvirtį šeimininkai baigė minimaliu deficitu (19:20).

Rimtos problemos „Nevėžio“ žaidime prasidėjo antrajame kėlinyje. „Juventus“ gretose varžovams daug problemų pridarė sėkmingai rungtyniavęs Edgaras Stanionis, o Nikita Barinovo tolimas šūvis ketvirčiui įpusėjus padidino svečių pranašumą iki 9 taškų (38:29). Nors kėdainiečius mėgino gelbėti Darrickas Leonardas ir Marcusas Monroe, paskutinėmis pirmosios mačo dalies akimirkomis „Juventus“ atitrūko dviženkliu skirtumu – 47:36.

Situacija dar labiau apkarto po didžiosios pertraukos. Uteniškiai spurtavo 9:0 ir pabėgo 58:38. Trečiąjį ketvirtį baigęs taiklus Andriaus Aleksandrovo metimas mačo eigai įtakos turėjo mažai – 51:72. Lemiamame kėlinyje „Juventus“ ir toliau kontroliavo situaciją aikštelėje ir rungtynes laimėjo 88:64.

„Nevėžio“ gretose išsiskyrė po 12 taškų surinkę Šarūnas Kulevičius (3/3 dvitaškiai) ir Rytis Biliartas (11 atk. kam.), 10 taškų pelnė A.Aleksandrovas, po 8 – Ignas Ramašauskas (5 atk. kam.) ir D.Leonardas.

„Juventus“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė po 16 taškų surinkę Saulius Kulvietis (6 atk. kam., 22 n.b.) ir N.Barinovas, 14 taškų pelnė Arvydas Šikšnius, 13 – Valdas Dabkus (8 atk. kam.), po 11 – E.Stanionis (2/9 dvitaškiai, 7 atk. kam.) ir Rashaunas Broadusas.

Ateinantį pirmadienį, spalio 10 dieną, „Nevėžio“ krepšininkai turės progą atsirevanšuoti „Juventus“ ekipai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenoje.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai)