2013 12 01

Be Donato Motiejūno žaidęs „Rockets“ palaužė ir „Spurs“ ekipą

Penktą pergalę iš eilės NBA reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penktąją vietą penkiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis "Houston Rockets" (13 pergalių ir 5 pralaimėjimai) klubas su Donatu Motiejūnu.
„Rockets“ puolėjas Dwighast Howardas prieš „Spurs“ žaidėją Timą Duncaną
„Rockets“ puolėjas Dwighast Howardas prieš „Spurs“ žaidėją Timą Duncaną / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį svečiuose daugiau nei 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Hjustono ekipa 112:106 (30:24, 27:22, 26:34, 29:26) nugalėjo pirmą nesėkmę namuose po septynių pergalių iš eilės patyrusius Vakarų konferencijos lyderius „San Antonio Spurs“ (14 pergalių ir 3 pralaimėjimai) krepšininkus.

Lietuvis mačui San Antonijuje buvo registruotas, tačiau nerungtyniavo.

Nuo rungtynių pradžios pirmavęs „Rockets“ antrame ketvirtyje pasiekė dviženklį pranašumą – 55:32. Po ilgosios pertraukos „Spurs“ suskubo mažinti atsilikimą ir baigiantis trečiam kėliniui „raketos“ pirmavo vos – 81:80.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai persvėrė rezultatą 88:83, bet likus žaisti minutę jis buvo lygus – 106:106. „Rockets“ sugebėjo spurtuoti ir išplėšė pergalę rezultatu 112:106.

„Puikus rezultatas – po mačo džiaugėsi Jamesas Hardenas. – Pernai mes greičiausiai būtume nuleidę rankas, o dabar matosi mūsų patobulėjimas – mes nepalūžtame.“

31 tašką nugalėtojams pelnė Jamesas Hardenas, 25 – Chandleris Parsonsas, 13 – Dwightas Howardas (11 atk. kam.), 11 – Patrickas Beverley'is, 10 – Terrence'as Jonesas (16 sugriebtų kamuolių), po 8 – Omri Casspi ir Francisco Garcia.

Arenos šeimininkų, kurie patyrė antrą pralaimėjimą per trejas paskutiniąsias rungtynes, gretose rezultatyviausiai žaidė Tony'is Parkeris (27 tšk.), Timas Duncanas (20 tšk.), Marco Belinelli (18 tšk.) ir Emanuelis Ginobilis (9 taškai bei 11 rezultatyvių perdavimų).

Tai buvo aštuntoji „Rockets“ krepšininkų pergalė per devynerias paskutiniąsias reguliariojo sezono rungtynes.