2011 01 16

Be L.Jameso „Heat“ patyrė trečią nesėkmę iš eilės, traumą gavo ir C.Boshas (video)

Trečią pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Majamio „Heat“ klubas, kuriam atstovauja Žydrūnas Ilgauskas. Be traumuoto lyderio LeBrono Jameso žaidę Majamio krepšininkai išvykoje 96:99 (19:28, 34:20, 17:25, 26:26) nusileido Čikagos „Bulls“ ekipai.
Ž.Ilgauskas prametė vienintelį mestą dvitaškį
Ž.Ilgauskas prametė vienintelį mestą dvitaškį / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nors buvo spėliojama, ar LeBronas Jamesas pasirodys aikštelėje, visas rungtynes NBA žvaigždė stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Kaip ir L.Jamesas, taip ir Chrisas Boshas susižeidė alkūnę ir trečiajame kėlinyje paliko aikštelę. Per 30 žaistų minučių C.Boshas spėjo pelnyti 17 taškų.

Komandą bandė tempti Dwyane‘as Wade‘as, kuris surinko 33 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rez.perd., ir blokavo tris metimus. Tiesa, Čikagos „Bulls“ lyderis Derrickas Rose‘as pelnė 34 taškus, atliko 8 rez.perd., blokavo tris metimus.

Lietuvis Žydrūnas Ilgauskas aikštėje praleido vos septynias minutes ir taškų nepelnė.

„Mes turėjome šansą nugalėti, bet juo nepasinaudojome. Stengiausi padaryti viską, kad tik mano komanda nugalėtų. Kai mano komandai nesisekė aš traukiau ją iš duobės“, - po dar vienos nesėkmės sakė D.Wade‘as.

Majamio „Heat“ savo sąskaitoje turi 30 pergalių ir 12 pralaimėjimų bei Rytų konferencijoje užima antrąją vietą. Trečią vietą užima Čikagos „Bulls“ klubas, kuris yra pasiekęs 27 pergales ir patyręs 13 nesėkmių.