2010 01 24

Be lyderių žaisdamas „Žalgiris“ vos išsikapstė Vilniuje

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po rungtynių Europos arenose pratęsė kovas Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Šį kartą kauniečiams rimtą iššūkį metė Vilniaus „Sakalai“.
Rezultatyviausiai „Žalgirio“ gretose žaidė T.Klimavičius. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Žalgiris“ vilniečius įveikė tik po dramatiškos kovos 86:84 (20:24, 15:20, 21:24, 28:16).

Mače su „Sakalais“ „Žalgiris“ vertėsi be trijų pagrindinių krepšininkų – Marcuso Browno, Dainiaus Šalengos bei Mirzos Begičiaus. Jiems Ramūnas Butautas nusprendė leisti pailsėti.

Vilniečiams atitrūkti buvo pavykę dar iki ilgosios pertraukos. Antro kėlinio pabaigoje spurtą 5:0 surengę aikštės šeimininkai ilsėtis išėjo turėdami 9 taškų atotrūkį – 44:35.

Trečio kėlinio pradžioje žalgiriečiai prabudo. Nors 23-ią minutę Mario Delašas buvo persvėręs rezultatą „Žalgirio“ naudai (47:46), ilgai šia persvara džiaugtis svečiai negalėjo. Pasitelkę į pagalbą tolimąją artileriją „Sakalai“ atsitiesė ir baigiantis kėliniui įgijo solidų 12 taškų atotrūkį – 68:56.

Paskutiniame kėlinyje aikštėje užvirė tikra kova. „Žalgiris“ sugebėjo panaikinti dviženklį deficitą, o likus žaisti 2 minutes Martynas Pocius taikliais baudų metimais išvedė į priekį „Žalgirį“ – 79:77. Netrukus vilniečiai surengė nerezultatyvią ataką, M.Pocius įmetė dar keturis baudų metimus ir Kauno ekipa atitrūko – 83:77.

„Žalgiris“: Tadas Klimavičius 23, Martynas Pocius 20, Mantas Kalnietis 16 (1/10 dvitaškių), Mario Delašas 11.

„Sakalai“: Rolandas Matulis 20 (10 atk. kam.), Virginijus Sirvydis 19, Laurynas Samėnas 18, Ugnius Luneckas 11, Ovidijus Varanauskas 8.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius