2011 11 08

BWBL: Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės nepaliko vilčių latvėms

Pirmą pergalę antrose Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa, antradienį 96:64 (30:18, 23:17, 23:17, 20:12) sutriuškinusi antrą nesėkmę patyrusias Rygos „TTT-Riga Juniores“ (Latvija) krepšininkes.
Vilniaus krepšininkės iškovojo lengvą pergalę
Vilniaus krepšininkės iškovojo lengvą pergalę / Klubo nuotr.

Lietuvos klubas jau nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą. Sužaidus septynias minutes skirtumas pirmą kartą išaugo iki dviženklio (19:9). Antrame rungtynių kėlinyje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ tik didino pranašumą ir po dvidešimties minučių skirtumas siekė aštuoniolika taškų (53:35).

Trečiajame kėlinuke skirtumas padidėjo iki dvidešimties, o Vilniaus ekipa ir toliau nemažino tempo. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa šventė užtikrintą pergalę.

„Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (53/37), dvigubai daugiau perėmė kamuolių (19/9) ir žymiai dažniau atliko rezultatyvius perdavimus (21/14). Lietuvos klubas taip pat pataikė 50 procentų dvitaškių metimų (26/52).

Nugalėtojų gretose rezultatyvumu pasižymėjo komandos lyderė Kristina Vengrytė. Puolėja per 25 minutes pelnė 17 taškų (dvitaškiai 7/11, tritaškiai 1/4), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius.

Taip pat 17 taškų pelnė Ieva Prėskienytė (8 atk. kam.), 15 surinko Šarūnė Povilionytė, 13 – Greta Šniokaitė (4 sugriebti bei 5 perimti kamuoliai),8 – Santa Dreimanė, 7 – Vita Žilinskaitė, po 5 – Eglė Šniokaitė, Brigid Bowley (5 atk. kam.) ir Sakellie Daniels (6 atk. kam., 11 rez. per.), 4 – Sigita Galdikaitė (10 atk. kam.).

Latvių komandoje Linda Sarja pelnė 21 tašką ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kitas lygos rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda trečiadienį žais su Rygos „TTT-Riga“ ekipa.