2010 01 02

„Cavaliers“ gali tekti peržaisti laimėtas rungtynes

Lietuvio Žydrūno Ilgausko Klyvlendo „Cavaliers“ klubas trečiadienį (praėjusių metų gruodžio 30 d.) rezultatu 106:101 nugalėjo Atlantos „Hawks“ komandą, tačiau „vanagų“ vadovai nusprendė užprotestuoti šį pralaimėjimą.
Žydrūno Ilgausko ekipos pergalė
„Hawks“ komandos nepasitenkinimo sulaukusiose rungtynėse „Cavaliers“ lyderis L.Jamesas šventė savo 25-ąjį gimtadienį. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Hawks“ vadovai pateiks Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vadovybei prašymą, jog būtų peržaistos paskutinės dvi minutės.

Likus iki mačo pabaigos dviem minutėms „Hawks“ dar pirmavo rezultatu 99:98. „Cavaliers“ ekipos įžaidėjo Maurice'o Williamso mestas kamuolys nelietė lanko.

Kamuolį atkovojo „Hawks“ vidurio puolėjas Alas Horfordas, tačiau „vanagų“ atakai nebuvo skirtas naujas 24 sekundžių laikas. Sutrikę svečiai iš Atlantos nesugebėjo pelnyti taškų per ataką, kuri buvo trumpesnė nei įprastai.

Pasinaudoję susidariusia situacija, „Cavaliers“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai (100:99) ir laimėjo dvikovą rezultatu 106:101.

„Cavaliers“ klubas su 26 pergalėmis ir 8 pralaimėjimais pirmauja Rytų konferencijoje, o „Hawks“ ekipa su 21 pergale ir 10 nesėkmių užima 4-ąją vietą toje pačioje konferencijoje.