2010 03 02

„Cavaliers“ namie pažemino „Knicks“ (video)

LeBronui Jamesui ketvirtame kėlinyje nereikėjo išlieti nė lašelio prakaito. Jis ir Klivlando „Cavaliers“ dar per tris kėlinius susikrovė milžinišką persvarą ir trečiadienį namie šventė pergalę 124:93 rungtynėse su Niujorko „Knicks“.
L.Jamesas paskutinį kėlinį plojo puikiai žaidžiantiems komandos draugams
L.Jamesas paskutinį kėlinį plojo puikiai žaidžiantiems komandos draugams. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Žaisdami pirmas rungtynes be pirštą susižeidusio Shaquille’o O’Nealo, „Cavaliers“ krepšininkai vien per pirmą rungtynių dalį pelnė 74 taškus. Po trijų kėlinių komandas skyrė nepadorus 42 taškų skirtumas (101:59). Vienu metu persvara buvo net 49 taškai.

Pirmoje mačo dalyje įspūdingą dėjimą į krepšį atlikęs L.Jamesas apsuko galvas net teisėjams. Per greitą ataką Davidas Westas mestelėjo kamuolį į orą, L.Jamesas šį sugavo, ore sugebėjo nuleisti žemyn ir būdamas nugara į krepšį jį įkrauti.

Taškai nebuvo įskaityti, nes prieš D.Westą buvo prasižengta, tačiau net teisėjai kelias akimirkas dvejojo, ar neįskaityti taškų. „Man šis dėjimas vertas taškų, – po dvikovos juokėsi L.Jamesas. – Tai buvo vienas geriausių dėjimų, kuriuos esu kada nors atlikęs.“

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 22 (7 rez. perd., 7 atk. kam.), J.J. Hicksonas ir Antawnas Jamisonas (12 atk. kam.) po 17, Delonte Westas 15, Andersonas Varejao 14 (10 atk. Kam.).

„Knicks“: Billas Walkeris 21, Alas Harringtonas 18, Danilo Gallinari 17, Davidas Lee 10.