2009 03 30

„Cavaliers“ nemažina apsukų (video)

„Cleveland Cavaliers“ namų sienos ir toliau lieka nepajudintos. Absoliutūs NBA lyderiai sekmadienį savo aikštėje 102:74 įveikė „Dallas Mavericks“ ekipą, iškovojo dvyliktą pergalę iš eilės ir pirmąkart klubo istorijoje pasiekė 60 pergalių ribą.
„Kavalieriai“ linksminasi - J.Smithas ir L.Jamesas.
„Kavalieriai“ linksminasi - J.Smithas ir L.Jamesas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Įpusėjus rungtynėms „kavalieriai“ dviem taškais atsiliko nuo varžovų, tačiau laimėjo trečią kėlinį 30:11 ir be vargo įsirašė į savo sąskaitą dar vieną pergalę. Treneris Mike'as Brownas tapo ketvirtuoju jauniausiu treneriu per lygos istoriją, laimėjusiu per sezoną mažiausiai 60 rungtynių.

Šiame šou vėl pagrindinį vaidmenį atliko LeBronas Jamesas - 24 taškai ir 12 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, vieną akimirką visi šiek tiek išsigando, kai žvaigždė susidūrė su vienu iš teisėju ir visiškai atsigavo tik po minutės.

Žydrūnas Ilgauskas nugalėtojams pelnė 14 taškų, atkovojo 9 kamuolius. Lietuvis prametė vieną tritaškį, pataikė 7 dvitaškius iš 14. Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Dirkas Nowitzkis – 20 taškų.