2009 12 09

„Cavaliers“ pergalių seriją nutraukė „grizliai“ (video, nutoraukos)

Šeštą pralaimėjimą 21-ose NBA rungtynėse – po keturių pergalių iš eilės – patyrė Klivlando „Cavaliers“ ekipa. Antradienį išvykoje ji po pratęsimo 109:111 (31:25, 28:23, 19:28, 22:24, 9:11) nusileido Memfio „Grizzlies“ komandai.
L.Jamesas pelnė 43 taškus, tačiau tai nepadėjo laimėti
L.Jamesas pelnė 43 taškus, tačiau tai nepadėjo laimėti / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingus taškus iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 3 sekundes nugalėtojams pelnė Mike'as Conley.

Žydrūnas Ilgauskas svečiams pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei penkiskart prasižengė. Per mažiau nei 22 žaidimo minutes (21:51) lietuvis pataikė 3 dvitaškius iš 8.

Penktame mače iš eilės „Cavaliers“ gretose dvigubu dubliu pasižymėjo LeBronas Jamesas – 43 taškai ir 13 sugriebtų kamuolių. Jis pataikė 4 tritaškius iš 11, 10 dvitaškių iš 18 bei 11 baudų metimų iš 12, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovo metimą. Tai buvo jau 35-osios L.Jameso rungtynės NBA lygoje, kuriose jis surinko 40 ir daugiau taškų.

20 taškų į arenos šeimininkų krepšį įmetė Maurice'as Williamsas, 16 – Shaquille'as O'Nealas, 13 – Danielis Gibsonas.

Trečią pergalę iš eilės NBA reguliariajame sezone iškovojusio „Grizzlies“ klubo gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Zachas Randolphas (32 tšk. ir 14 sugriebtų kamuolių), O.J.Mayo (28 tšk.), Rudy Gay (21 tšk.), M.Conley (12 tšk.) bei Marcas Gasolis (11 tšk.).