2010 01 24

„Cavaliers“ varžovus palaužė vos vienu tašku (video)

Ketvirtą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Rytų konferencijos lyderis Klivlando „Cavaliers“ (34 pergalės ir 11 pralaimėjimų) klubas su Žydrūnu Ilgausku.
„Cavaliers“ jau rungtynių pradžioje pasiuntė varžovus į nokautą
„Cavaliers“ gretose nesulaikomas vėl buvo L.Jamesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį namuose „Cavaliers“ krepšininkai 100:99 (26:23, 30:20, 21:35, 23:21) nugalėjo dešimtą vietą Vakarų konferencijoje užimančią Oklahomos „Thunder“ (24/20) komandą.

Centriniame divizione pirmaujančiai ekipai lietuvis per 11 su puse minutės (11:29) taškų nepelnė (dvitaškiai 0/2, baudos 0/2), po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei dukart prasižengė.

Svariausiai prie pergalės prisidėjusio LeBrono Jameso sąskaitoje – vėl 37 taškai, 12 rezultatyvių perdavimų, 9 sugriebti kamuoliai ir blokuotas varžovo metimas.

„Šiuo metu L.Jamesas už visus varžovus NBA lygoje yra pranešesnis ne tik galva, bet ir pečiais“, – pagyrų auklėtiniui po mačo negailėjo „Cavaliers“ treneris Mike'as Brownas.

22 taškus į svečių krepšį įmetė Shaquille'as O'Nealas. 13 – Danielis Gibsonas, 12 – Jawadas Williamsas, 9 – J.J. Hicksonas.

Šiaurės Vakarų divizione ketvirtą vietą užimančio „Thunder“ klubo gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Kevinas Durantas (34 tšk. ir 10 atk. kam.), Russellas Westbrookas (23 tšk.), Jeffas Greenas (11 tšk.), Nenadas Krstičius bei Jamesas Hardenas (po 9 tšk.).

NBA čempionatuose „Cavaliers“ krepšininkai savo arenoje varžovus nugalėjo ketvirtą kartą iš eilės.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius