2009 03 09

„Celtics“ pramiegojo pergalę (video)

NBA čempionų titulą ginantys „Boston Celtics“ krepšininkai sekmadienį namie 79:86 turėjo pripažinti „Orlando Magic“ ekipos pranašumą. Aikštės šeimininkai sužaidė prasčiausią rungtynių pradžią per visą šį sezoną.
D.Howardas blokuoja P.Pierce'o metimą
D.Howardas blokuoja P.Pierce'o metimą / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Boston Celtics

Didžiąją rungtynių dalį aikštės šeimininkais jautėsi ne Bostono, bet Orlando komandos žaidėjai. „Magic“ įpusėjus rungtynėms turėjo susikrovę 18 taškų persvarą (51:33) ir visiškai kontroliavo rungtynių eigą. Praėjusių metų čempionams tai buvo prasčiausia rungtynių pradžia per visą šį sezoną.

Tačiau tuomet „Celtics“ prabudo ir puolė vytis varžovus. Ketvirto kėlinio pradžioje skirtumas sumažėjo iki 9 taškų, o likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes iki mačo pabaigos – iki trijų taškų. Vis dėlto svečiai iš rankų pergalės paleisti nesirengė ir po trijų su puse minučių tylos pratęsė sėkmingas atakas.

Iš trijų šio sezono klubų tarpusavio dvikovų tai buvo pirmoji „Magic“ pergalė. Nugalėtojams Dwightas Howardas pelnė 18 taškų ir atkovojo 15 kamuolių. Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Ray Allenas. Jo sąskaitoje – 32 taškai.

„Tai reikšminga pergalė. Stengėmės atlaikyti varžovų šturmą ir laimėjome“, – komentavo D.Howardas. „Celtics“ komandai vis dar negali padėti kelio traumą patyręs Kevinas Garnettas. Jis turėtų praleisti dar porą rungtynių.

„Viskas dėl to, kad esame čempionai. Kiekvienas rungtynes turime žaisti taip, lyg tai būtų finalas“, – reziumavo Bostono ekipos treneris Docas Riversas.