2014 05 23

CSKA antrą kartą įveikė „Lokomotiv“ – serijoje reikės lemiamų rungtynių

Maskvos CSKA krepšininkai nusprendė gelbėti savo sezoną VTB Jungtinėje lygoje ir ketvirtosiose serijos iki trijų pergalių rungtynėse išvykoje 79:78 (20:23, 14:19, 28:12, 17:24) įveikė Krasnodaro „Lokomotiv“. Serijos rezultatas dabar 2-2 ir reikės lemiamų rungtynių, kurios gegužės 26-ąją vyks Maskvoje.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Simas Jasaitis nebuvo registruotas, o Mantas Kalnietis per 28 su puse minutės įmetė 9 taškus (3/5 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė, išprovokavo varžovo pražangą, triskart suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Pirmąsias dvi rungtynes „Lokomotiv“ išvykoje laimėjo 87:83 ir 81:66, tačiau namie pralaimėjo trečią mačą 73:76.

CSKA: N.Krstičius (9/14 dvit., 8/8 baud., 7 išprov. praž., 27 bal.) 26, M.Teodosičius (3/6 trit., 6 rez. perd.) 17, V.Chriapa 13, S.Weemsas ir A.Voroncevičius (9 atk. kam.) po 8.

„Lokomotiv“: K.Simonas 18, V.Lichodėjus ir R.Hendrixas (7 atk. kam.) po 13, M.Kalnietis 9, A.Maričius 9.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius