2011 12 14

CSKA dar kartą parodė raumenis – sutriuškino Eurolygos čempionus „Panathinaikos“

Devintąją pergalę iš eilės Eurolygos B grupėje iškovojo Jono Kazlausko treniruojama Maskvos CSKA (9 ir 0) ekipa su dviem lietuviais, kuri namuose 91:75 (26:24, 21:25, 28:14, 16:12) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (6 ir 3) klubą su Šarūnu Jasikevičiumi.
Ramūnas Šiškauskas pelnė 10 taškų.
Ramūnas Šiškauskas pelnė 10 taškų. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Įpusėjus dvikovai Eurolygos čempionai dar pirmavo 49:47, tačiau trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 14:0 ir atitrūkę (61:49) išlaikė pranašumą iki mačo pabaigos.

25 minutes žaidęs Ramūnas Šiškauskas pelnė 10 taškų (2/5 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Darjušas Lavrinovičius ant parketo praleido 11 minučių, per kurias įmetė 3 taškis (1/2 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), sugriebė 4 kamuolius, išprovokavo pražangą, 4 sykius pažeidė taisykles ir surinko -1 naudingumo balą.

Nugalėtojams Nenadas Krstičius pelnė 17 taškų (12 atk. kam.), Viktoras Chriapa (7 atk. kam.) ir Aleksejus Švedas (4/6 tritaškiai) – po 16, Jamontas Gordonas 12 taškų.

Antroje susitikimo dalyje aikštelėje pasirodęs Š.Jasikevičius žaidė 9 minutes, per kurias surinko 4 taškus (2/3 dvitaškiai), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir surinko 2 naudingumo balus.

Svečių gretose pasižymėjo Ianas Vougioukas (17 tšk. 9/13 baudos metimai), Stevenas Smithas (11 tšk.), Nickas Calathesas (9 tšk.).

Po šios pergalės CSKA užsitikrino pirmąją B grupės vietą, o „Panathinaikos“ – antrą.