2009 03 05

CSKA ir „Barcelona“ žengia toliau

Po trečiadienį vykusių penktųjų ULEB Eurolygos TOP 16 etapo rungtynių vietas turnyro ketvirtfinalyje užsitikrino Maskvos CSKA ir „Barcelona“ komandos.
Ramūnas Šiškauskas
Pakiliai rungtyniauti R.Šiškauską turėjo įkvėpti vos prieš kelias dienas gimęs sūnus. Jį šeima pavadino Luku. / „Scanpix“ nuotr.

ULEB Eurolygos čempionų titulą ginantis Maskvos CSKA ir ispanų „Barcelona“ klubai prisidėjo prie ispanų Madrido „Real“, graikų Atėnų „Panathinaikos“ ir serbų Belgrado „Partizan“, kurie bilietus į turnyro ketvirtfinalį užsitikrino jau praėjusią savaitę.

Maskviečiai H grupėje trečiadienį namie 77:60 įveikė turkų Stambulo „Fenerbahce“. „Ši pergalė mums svarbi ne tik dėl to, kad prasibrovėme į atkrintamąsias varžybas, bet ir dėl to, jog tai padarėme iš anksto jau ketvirtus metus iš eilės“, – kalbėjo CSKA treneris Ettore Messina. Anot jo, ketvirtfinalyje bet kuris varžovas bus pavojingas.

Ties kito etapo slenksčiu jau trypčioja ir ispanų Vitorijos „Tau Ceramica“. Baskai ketvirtadienį E grupėje išvykoje 92:72 nugalėjo Tomo Pačėso treniruojamą lenkų Sopoto „Prokom“ komandą.

Dviejų ispanų komandų dvikovoje „Barcelona“ 90:79 paguldė ant menčių Madrido „Real“ ir užėmė pirmą vietą F grupėje. Ši pergalė tapo bloga žinia Tel Avivo „Maccabi“ ekipai. Izraelio klubas pirmą kartą per pastarąjį dešimtmetį nesugebėjo patekti į atkrintamąsias Eurolygos varžybas.

G grupėje trečiadienį Malagos „Unicaja“ 99:64 parklupdė italų Romos „Lottomatica“ krepšininkus. Nugalėtojams Thomas Kelati pelnė 33 taškus ir pakarotojo turnyro rekordą įsmeigdamas 9 tritaškius.