-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2009 07 29

Dar viena jaunių pergalė

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) vaikinų rinktinė ir toliau žygiuoja tvirtais pergalingais žingsniais. Paskutinėse Europos čempionato F grupės rungtynėse Mariaus Linarto auklėtiniai 90:81 privertė pasiduoti bendraamžius iš Turkijos.
Kamuolys
Kamuolys / photos.com nuotr.

Iškovoję pergalę lietuviai tapo ir F grupės nugalėtojais.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė turkams, kurie pirmavo 9:0, tačiau lietuviai greitai atkuto bei rezultatą išlygino, o po spurto 11:4 antrojo kėlinio pabaigoje Mariaus Linarto auklėtiniai įgijo 7 taškų atotrūkį – 46:39.

Trečiąjį kėlinį Lietuvos rinktinė pradėjo spurtu 10:3 bei susikrovė dviženklį pranašumą (56:46). Ketvirtajame kėlinyje lietuviams kelis kartus buvo pavykę įgyti 18 taškų pranašumą, tačiau ketvirčio pabaigoje turkai kiek priartėjo.

Lietuva: Jonas Valančiūnas 20, Ovidijus Matulionis 13, Saulius Kulvietis 13, Gilvydas Biruta 12, Vytenis Čižauskas 12, Augustas Pečiukevičius 8 (7 rez. perd.).

Turkija: Enesas Kanteris 22 (12 atk. kam.), Safakas Edge‘as 20, Firatas Tozas 12, Canas Mulafas 11.

Lietuvių varžovai ketvirtfinalyje paaiškės po vėliau vyksiančių rungtynių.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?