2011 02 13

Darius Songaila pelnė du taškus, o „Timberwolves“ vidurio puolėjas Kevinas Love'as atliko 40–ąjį dvigubą dublį iš eilės (rezultatai)

Dvidešimt šeštąją pergalę 54–ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse – antrą iš eilės – iškovojo septintąją vietą Rytų konferencijoje užimantis Dariaus Songailos Filadelfijos „76ers“ klubas.
Kevinas Love'as
Kevinas Love'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį svečiuose Filadelfijos krepšininkai 107:87 (28:32, 26:18, 31:24, 22:13) nugalėjo keturioliktojoje pozicijoje Vakaruose esančią Minesotos „Timberwolves“ (13 pergalių ir 41 pralaimėjimas) ekipą.

Vos penkias minutes (5:08) aikštelėje praleidęs lietuvis prie pergalės prisidėjo 2 taškais. D. Songaila pataikė vienintelį mestą dvitaškį, tačiau prametė abu baudų metimus ir kartą prasižengė.

18 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Thaddeusas Youngas, 16 – Jodie Meeksas, 15 – Andre Iguodala, 13 – Lou Williamsas, po 12 – Spenceris Hawesas ir Eltonas Brandas.

Šeimininkų gretose išsiskyrė jau 40–ąjį dvigubą dublį iš eilės šiame sezone pelnęs Kevinas Love'as – 16 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

Ši krepšininko serija NBA istorijoje nusileidžia tik vieno žaidėjo dviem serijoms: Mosesas Malone'as 1978–1979 metų sezone dvigubus dublius pelnė 50 rungtynių iš eilės, o 1982–1983 sezone – 44–iose.

15 taškų aikštelės šeimininkams pelnė Corey Breweris, 13 – Luke'as Rindouras, 12 – Jonny Flynnas.