Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Darjušas Lavrinovičius ir Michailas Anisimovas buvo nesustabdomi: prie „Budivelnyk“ pergalės Europos taurėje pridėjo 33 taškus

Darjušas Lavrinovičius
budivelnyk.ua nuotr. / Darjušas Lavrinovičius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį puikus lietuvių Darjušo Lavrinovičiaus ir Michailo Anisimovo žaidimas padėjo Kijevo „Budivelnyk“ (2/2) klubui iškovoti pergalę Europos taurės „Last 32“ etape. Namie žaidusi Kijevo komanda 96:93 (25:31, 26:19, 22:23, 23:20) įveikė Jeruzalės „Hapoel“ (3/1).

M grupė

D.Lavrinovičius žaidė 32 minutes, per kurias įmetė 19 taškų (5/7 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus, išprovokavo 2 ir užsidirbo 4 pražangas, gavo bloką ir surinko 25 naudingumo balus.

M.Anisimovas aikštelėje praleido 20 minučių, per šį laiką pelnė 14 taškų (4/5 dvitaškių, 6/7 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 5 ir užsidirbo 4 pražangas, gavo bloką ir surinko 19 naudingumo balų.

Dainius Šalenga aikštelėje praleido 19 minučių ir įmetė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą ir surinko 6 naudingumo balus.

„Budivelnyk“: Dajuanas Summersas 21, Blake‘as Ahearnas 17, Janis Strelniekas 10.

„Hapoel“: Artsiomas Parakhouskis 19, Bracey Wrightas 14, Ronaldas Dupree ir Derwinas Kitchenas po 13, Lioras Eliyahu 12, Joshas Duncanas 11.

Trečiąją nesėkmę patyrė ir M grupės autsaidere tapo Deivido Gailiaus Liublianos „Union Olimpija“ komanda, svečiuose 65:81 (11:23, 23:20, 21:20, 10:18) pralaimėjusi Bandirmos „Banvit“ penketukui.

M grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) 3 1 342:319
2. Kijevo „Budivelnyk“ (Ukraina) 2 2 353:349
3. Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 2 2 326:326
4. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 1 3 291:318

L grupė

Kitame trečiadienio mače nesėkmę patyrė Antano Kavaliausko atstovaujama Bilbao „Basket“ (2/2) ekipa. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (3/1) 81:65 (18:11, 25:15, 25:22, 13:17) įveikė ispanus.

A.Kavaliauskas per 13 minučių pelnė 7 taškus (2/4 dvitaškių, 3/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 ir užsidirbo 3 pražangas, kartą suklydo ir surinko 7 naudingumo balus.

„Basket“: Germanas Gabrielis 12, Damiras Markota 11, Alexas Mumbru 10, Raulis Lopezas ir Rogeris Grimau po 8, Antanas Kavaliauskas ir Dairis Bertanis po 7.

„Nižnij Novgorod“ Tayloras Rochestie 18, Vadimas Paninas 15, Pavelas Korobkovas 11, Dijonas Thompsonas 10.

O grupė

Pirmąją pergalę iškovojo O grupės autsaideris Zelionos Guros „Stelmet“ klubas su Mantu Česnauskiu, savo aikštėje 82:77 (20:18, 20:24, 24:14, 18:21) įveikęs antrąją nesėkmę patyrusią ir lyderės poziciją praradusią Valensijos „Basket“ komandą.

Lietuvio indėlis į pergalę – 3 taškai, 2 sugriebti kamuoliai ir rezultatyvus perdavimas. Per 12 minučių ir 20 sekundžių M.Česnauskis prametė visus 3 dvitaškius, pataikė 1 tritaškį iš 3 bei kartą suklydo.

Kitame grupės susitikime Kazanės „Uniks“ krepšininkai namuose 69:63 (20:18, 11:16, 21:15, 17:14) palaužė Ostendės „Telenet“ ekipos pasipriešinimą ir, iškovoję trečiąją pergalę, tapo vienvaldžiais grupės lyderiais.

O grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Kazanės „Unics“ (Rusija) 3 1 303:288
2. Valensijos „Basket“ (Ispanija) 2 2 343:291
3. Ostendės „Telenet“ (Belgija) 2 2 291:319
4. Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) 1 3 281:320

Kitų susitikimų rezultatai:

I grupė

Izmiro „Pinar Karsiyaka“ – Kantu „FoxTown“ 93:80

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija) 3 1 352:328
2. Nantero JSF (Prancūzija) 3 1 339:326
3. Kantu „FoxTown“ (Italija) 1 3 345:342
4. Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (Turkija) 1 3 291:331

J grupė

Bambergo „Brose Basket“  – Ankaros „Aykon TED“ 84:94

J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Ankaros „Aykon TED“ 3 1 313:323
2. Sasario „Banco Sardegna“ (Italija) 2 2 349:329
3. Bambergo „Brose Basket“ (Vokietija) 2 2 321:314
4. Gravlino-Diunkerko BCM (Prancūzija) 1 3 314:331

N grupė

Kragujevaco „Radnički“ – Strasbūro IG 92:82

N grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Berlyno „Alba“ (Vokietija) 3 0 244:216
2. Južno „Chimik“ (Ukraina) 2 1 222:227
3. Kragujevaco „Radnički“ (Serbija) 1 3 311:320
4. Strasbūro SIG (Prancūzija) 1 3 304:318

P grupė

Stambulo „Besiktas“ – Zagrebo „Cedevita“ 55:58

P grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Stambulo „Besiktas“ (Turkija) 3 1 299:291
2. Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) 2 2 285:277
3. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 2 2 332:355
4. Saragosos CAI (Ispanija) 1 3 299:292

Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek