Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Deividas Gailius įmetė 9 taškus, o „Union Olimpija“ džiaugėsi pergale Europos taurėje

Deividas Gailius
facebook.com/union.olimpija nuotr. / Deividas Gailius
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmąją pergalę M grupėje iškovojo ir į trečiąją poziciją pakilo Deivido Gailiaus Liublianos „Union Olimpija“ komanda, savo aikštėje 84:80 (20:26, 22:16, 22:26, 20:12) įveikusi Bandirmos „Banvit“ penketuką.

Lietuvis šeimininkams pelnė 9 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Per 29 su puse minutės (29:22) D.Gailius pataikė 1 tritaškį iš 5, 2 dvitaškius iš 5 bei realizavo abu baudų metimus.

„Union Olimpija“: Draženas Bubničius 18, Nebojsa Joksimovičius 15, Alexas Stephesonas 12, Sasu Salinas 9, Deividas Gailius 9.

„Banvit“: Sammy Mejia 26, Earlas Rowlandas 15, Ermalas Kurqo 12, Keithas Simmonsonas 9.

Antrąją nesėkmę trečiosiose rungtynėse patyrė antrąją vietą M grupėje išsaugojęs trijų Lietuvos krepšininkų Kijevo „Budivelnik“ klubas, išvykoje 84:88 (26:20, 30:31, 15:16, 13:21) nusileidęs Jeruzalės „Hapoel“ krepšininkams.

M grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) 3 0 249:223
2. Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina) 1 2 257:256
3. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 1 2 226:237
4. Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 1 2 245:261

Antrąją pergalę trečiajame ture iškovojo ir L grupės turnyro lyderiu tapo Antano Kavaliausko Bilbao „Basket“ (Ispanija) klubas, namuose 80:54 (18:10, 25:12, 17:16, 20:16) nepalikęs vilčių pirmąją nesėkmę patyrusiai bei į trečiąją poziciją smuktelėjusiai Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) komandai.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, dusyk suklydo bei prasižengė 3 kartus. Per 18 aikštelėje praleistų minučių (18:13)A.Kavaliauskas pataikė 3 dvitaškius iš 4.

„Basket“: Alexas Mumbru 20, Francas Pilepičas 11, Germanas Gabrielas 11, Raulas Ropezas 10, Axelas Hervelle'as 8 (13 atk. kam.).

„Nižnij Novgorod“: Tayloras Rochestie 19, Petras Gubanovas 10, Dijonas Thompsonas 9 (1/7 trit.), Pavelas Korobkovas 8.

Kitame grupės mače taip pat antrąją pergalę iškovojo ir į antrąją vietą pakilo Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkai, savo aikštėje 84:64 (16:19, 23:16, 22:12, 23:17) nugalėję Atėnų „Panionios“ penketuką.

L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Bilbao „Basket“ (Ispanija) 2 1 260:221
2. Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) 2 1 264:237
3. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 2 1 229:230
4. Atėnų „Panionios“ (Graikija) 0 3 201:266

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo K grupės lyderis Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ klubas, svečiuose po pratęsimo 86:80 (20:20, 18:26, 16:8, 18:18, 14:8) palaužęs Kęstučio Kemzūros treniruojamą Nimburko ČEZ komandą.

N grupėje susitiko Zagrebo „Cedevita“ ir Stambulo „Bešiktaš“, susitikimą rezultatu 71:69 laimėjo turkai. Po šio mačo „Lietuvos rytas“ krito į turnyrinės lentelės dugną.

P grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) 3 0 244:233

2. Saragosos CAI (Ispanija) 1 2 224:205

3. Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) 1 2 227:222

4. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 1 2 225:280

Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek