-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2014 12 01

Deivido Dulkio klubas susigrąžino vienvaldžio Italijos lygos lyderio poziciją

Septintą pergalę Italijos elitinės (Serie A) krepšinio lygos aštuntojo turo rungtynėse iškovojo bei vienvaldžio šešiolikos komandų turnyro lyderio poziciją susigrąžino Deivido Dulkio atstovaujamas Venecijos „Umana Reyer“ klubas, sekmadienį namuose 88:76 (24:16, 18:22, 17:27, 29:11) nugalėjęs aštuntąją nesėkmę iš eilės patyrusią autsaiderę Kazertos „Pasta Reggia“ ekipą.
Deividas Dulkys
Deividas Dulkys / Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr.
Temos: 1 Deividas Dulkys

Starto penkete žaidęs lietuvis pelnė 10 taškų, gynyboje atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus prasižengė. Per 23 žaidimo minutes D.Dulkys pataikė 2 tritaškius iš 7 ir 2 dvitaškius metimus iš 4.

24 taškais prie pergalės prisidėjo Hrovje Peričius, 18 – Julyanas Stone'as, 14 – Tomas Ressas, 11 – Philas Gossas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Samas Youngas (18 tšk.), Dejanas Ivanovas (13 tšk.), Marco Mordente ir Claudio Tommasinis (po 10 tšk.).

Viena pergale mažiau iškovojo Sasario „Banco di Sardegna“ 6 pergalės ir 2 pralaimėjimas) krepšininkai, Rimanto Kaukėno ir Kšištofo Lavrinovičiaus Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (6/2) komanda bei į ketvirtąją vietą pakilęs Lino Kleizos Milano „EA7 Emporio Armani“ (6/2) klubas, sekmadienį savo aikštėje 96:61 (26:22, 24:14, 23:14, 23:11) sutriuškinęs penkioliktojoje pozicijoje likusį Pezaro „Consultinvest“ (2/6) penketuką.

L.Kleiza prie pergalės prisidėjo 12 taškų, 7 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir blokuotu varžovų metimus. Per 21 minutę jis prametė visus 3 tritaškius, pataikė 4 dvitaškius iš 6 bei realizavo visus 4 baudų metimus, tris sykius suklydo ir dukart prasižengė.

18 taškų nugalėtojams pelnė MarShonas Brooksas, po 15 – Joe Raglandas ir Nicolo Mellis, 12 – Samardo Samuelsas.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė LaQuintonas Rossas ir Anthony's Mylesas (po 16 taškų).

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?