2014 02 18

Didžiulę persvarą iššvaistęs „TonyBet“ vos laimėjo prieš „Lietkabelį“

Antrą vietą Lietuvos krepšinio lygoje užimantis Prienų „TonyBet“ klubas 83:73 nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“, kuris po itin sėkmingo trečiojo kėlinio bandė sukurti sensaciją.
Artūras Valeika
Artūras Valeika / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Be gynybos prasidėjusiose rungtynėse taškus metė ir vieni, ir kiti. Tiesa, aikštės šeimininkai tą darė šiek tiek tiksliau, todėl per pirmąjį ketvirtį susikrovė vienuolikos taškų persvarą.

Antrajame kėlinyje prieniškiai ir toliau pagirtinai atakavo varžovų krepšį, o panevėžiečių tikslumas gerokai sumažėjo. Dar vieną solidų kėlinį sužaidusi Virginijaus Šeškaus komanda iki pertraukos susikrovė 21 taško persvarą.

Po pertraukos viskas kardinaliai pasikeitė. Mantas Kazonas tritaškiu pradėjo seriją, kurią jo komanda laimėjo net 13:0.  Iš didelės „TonyBet“ persvaros liko vos 8 taškai, o paskutiniame kėlinyje dar mažiau – 4.

Visgi, rungtynių pabaigoje pranašesni buvo aikštės šeimininkai, kurie ir iškovojo devynioliktą pergalę. Panevėžiečiai su šešiais laimėjimais lieka priešpaskutiniai.

„TonyBet“: Laimonas Kisielius 19, Artūras Valeika (9 atkovoti kamuoliai) 15, Mindaugas Lukauskis ir Gintaras Kadžiulis po 11, Žygimantas Janavičius 10.

„Lietkabelis“: Darrickas Leonaras 14, M.Kazonas 13, Ivanas Neliubovas (15 atkovotų kamuolių) 9.