2014 12 03

Domantas Sabonis su ekipa NCAA čempionate – nenugalimi

Antradienį Nacionalinės koledžų atletų asociacijos krepšinio čempionate (NCAA) aikštelėje pasirodęs Domantas Sabonis ir toliau galingai padeda savo ekipai žygiuoti pirmenybėse be pralaimėjimų.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

D.Sabonio atstovaujama Gonzagos „Bulldogs“ (7/0) ekipa vakar 76:57 (32:33, 44:24) sutriuškino Luizianos „Lions“ (2/6) universiteto krepšininkus.

D.Sabonis rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, žaidė 22 minutes, įmetė 14 taškų (6/6 dvit., 2/2 baud.), po krepšiais sugriebė 4 kamuolius, suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Tądien NCAA kovojo ir dar vienas lietuvis – Egidijaus Mockevičiaus vedama Evansvilio „Purple Aces“ (5/1) komanda 86:78 (39:36, 47:42) palaužė „Wright State Raiders“ (4/4).

E.Mockevičius per 28 minutes įmetė 20 taškų (8/9 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 2 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo ir dukart prasižengė.