2014 11 09

Donatas Motiejūnas įmetė 16 taškų, tačiau „Rockets“ pralaimėjo

Po šešių pergalių iš eilės pirmąją nesėkmę šio sezono NBA čempionate šeštadienį patyrė Donato Motiejūno atstovaujamas „Houston Rockets“ (6/1) klubas, kuris namuose 87:98 (29:25, 27:23, 13:28, 18:22) neatsilaikė prieš Oklando „Golden State Warriors“ (5/0) krepšininkus.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 NBA

Pirmojoje susitikimo dalyje vyko atkakli kova, o geriau sekėsi šeimininkams, kurie po D.Motiejūno tolimo metimo paskutinę antrojo kėlinio sekundę įgijo 8 taškų persvarą  – 56:48.

Po didžiosios pertraukos „Golden State Warriors“ apvertė rungtynes aukštyn kojomis. Svečiai iš Oklando spurtavo 22:4 ir pabėgo 70:60.

Puikiai šiose rungtynėse pasirodė D.Motiejūnas. Aukštaūgis per 30 minučių pelnė 16 taškų (3/7 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvių perdavimą, perėmė 2 kamuolius, 3 kartus pažeidė taisykles, 1 – suklydo ir gavo bloką.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo 34 taškus įmetęs ir 10 kamuolių atkovojęs Stephenas Curry, 15 taškų surinko Andrea Iguodala, 14 – Draymonas Greenas, 11 – Klay‘us Thompsonas (6 rez. perd.), 8 – Andrew Bogutas (18 atk. kam.).

Pralaimėjusiems 22 taškus pelnė Jamesas Hardenas (7 rez. perd.), 21 – Isaiah Canaanas, 11 – Jasonas Terry. Trevoras Ariza ir Kostas Papanikolaou išsiskyrė atkovotais kamuoliais – 21.