Donatas Motiejūnas prarado vietą starto penkete, o „Rockets“ pralaimėjo NBA čempionams

Stabdomas Timas Duncanas
„Scanpix“/AP nuotr. / Stabdomas Timas Duncanas
0

NBA lygos rungtynėse Donato Motiejūno atstovaujamas „Houston Rockets“ (21/8) klubas išvykoje 106:110 (33:28, 22:28, 29:29, 22:25) nusileido čempionų titulą ginantiems „San Antonio Spurs“ (19/13) krepšininkams.

Nors ketvirtojo kėlinuko viduryje „Rockets“ turėjo persvarą 91:87, tačiau „Spurs“ laimėjo atkarpą 15:0 (102:91). Prieš prasidedant lemiamai minutei „Rockets“ kiek sumažino skirtumą (103:106), tačiau pražangų taktika vaisių nedavė ir pirmą kartą šį sezoną teko pripažinti „Spurs“ pranašumą.

Šios komandos jau buvo susitikusios lapkričio pradžioje ir tada „Rockets“ namuose laimėjo 98:81. Kitų metų balandį „Spurs“ ir „Rockets“ žais dar du susitikimus.

Donatas Motiejūnas šįkart po daugelio pastarųjų mačų, pradėtų starto penkete, turėjo žiūrėti į savo komandos draugus nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

„Rockets“ nusileido NBA čempionei „Spurs“

Lietuvis žaidė beveik 25 minutes (24:43) ir įmetė 11 taškų (2/4 dvit., 1/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo, tris sykius prasižengė ir gavo bloką.

D.Motiejūnas šįkart pranoko jo vietą starto penkete užėmusį Joshą Smithą, kuris per 25 su puse minutės įmetė 5 taškus (2/6 dvit.) ir sugriebė 8 kamuolius.

„Rockets“: J.Hardenas (7/12 dvit., 3/6 trit.) 28, C.Breweris (6/8 trit.) 25, D.Howardas (11/13 dvit., 17 atk. kam.) 24, D.Motiejūnas 11.

„Spurs“: D.Greenas (3/9 trit.) 24, T.Duncanas (6/12 dvit., 8 atk. kam.) 16, M.Ginobili 15, C.Josephas 14.