2014 02 24

Donatas Zavackas prie „Vanoli“ pergalės pridėjo 9 taškus

Sekmadienį namuose Kremonos „Vanoli“ ekipa su Donatu Zavacku 81:76 (22:20, 19:21, 15:18, 25:17) nugalėjo Pistojos „Giorgi Tesi“ (8/12) krepšininkus.
Donatas Zavackas
Donatas Zavackas / cskabasket.com nuotr.

Starto penkete žaidęs lietuvis įmetė 9 taškus, po krepšiais atkovojo 7 (2 – puolime) kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po 4 kartus suklydo bei prasižengė. Per 29 žaidimo minutes D.Zavackas pataikė visus metimus – po vieną tritaškį bei dvitaškį ir realizavo visus 4 baudų metimus.

„Vanoli“: Jasonas Richas 23, Jarrius Jacksonas 19, Benas Woodside'as 14.

„Giorgi Tesi“: Bradas Wanamakeris 19, Kyle'as Gibsonas ir JaJuanas Johnsonas po 15.

Italijos vyrų krepšinio elite pirmauja Milano „Emporio Armani“ (15/5) ekipa, o Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (10/10) klubas su Rimantu Kaukėnu užima septintąją vietą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius