2011 10 23

Drama: Ramūno Butauto auklėtiniai Latvijos krepšinio čempionate laimėjo po trijų pratęsimų

Latvijos čempionate pergalę itin atkakliose rungtynėse šventė Ramūno Butauto treniruojama ir Antano Kavaliausko atstovaujama Rygos VEF ekipa, kuri namuose tik po trijų pratęsimų 115:101 (17:18, 12:15, 20:19, 19:16, 13:13, 15:15, 19:5) nugalėjo Valmieros „Valmiera“ komandą.
Ramūnas Butautas
Ramūnas Butautas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

A.Kavaliauskas per 24 minutes pelnė 10 taškų (dvitaškiai 3/8, baudos 4/5 ), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

Nugalėtojams Curtisas Millage‘as surinko 27 taškus, Kristapas Janičenokas pridėjo 26, Gatis Jahovicas – 19.

Pralaimėjusiems Ernestas Kalve įmetė 28 taškus (8 atk. kam.), Jai Lucasas ir Jekabas Rozitis pridėjo po 23.

Čempionės titulą ginančiai VEF tai buvo trečioji pergalė per tiek pat žaistų susitikimų. Latvijos krepšinio pirmenybėse ji kol kas užima antrąją vietą, nusileisdama tik rungtynėmis daugiau žaidusiam „Ventspils“ klubui.

Antrą nesėkmę patyrusi „Valmiera“ (2 perg. ir 2 pral.) užima trečią vietą.