-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2014 04 16

Draugiškose rungtynėse „Žalgiris“ įveikė rusų „Triumf“ ekipą

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienį treniruočių pobūdžio mače išbandė jėgas su rusų Liubercų „Triumf“ komanda. „Žalgirio“ arenoje vykusiose rungtynėse be kelių traumuotų komandos draugų rungtyniavę kauniečiai nugalėjo Rusijos ekipą 74:67.
Artūras Milaknis
Artūras Milaknis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

VTB Jungtinės lygos atkrintamosioms varžyboms besirengianti „Triumf“ komanda išnaudojo visus 12 krepšininkų. Savo ruožtu žalgiriečiai negalėjo remtis vos ne puse komandos.

Treneris Gintaras Krapikas savo dispozicijoje neturėjo nė vieno tikro įžaidėjo: Justinas Dentmonas ir Šarūnas Jasikevičius negalėjo žaisti dėl smulkių traumų, o Vytenis Čižauskas ir Lukas Lekavičius yra iškritę ilgesniam laikui. Mačą su rusais taip pat praleido kojos raumenį šiek tiek pasitempęs Martynas Pocius ir persišaldęs Robertas Javtokas.

Rungtynių pradžioje tiksliai žaidę žalgiriečiai išsiveržė į priekį ir po Artūro Milaknio tritaškio iš kampo pirmavo 12:4. Vėliau žaidimas išsilygino ir po pirmojo kėlinio šeimininkai buvo priekyje minimalia persvara – 15:14.

Antrajame ketvirtyje nė vienai komandai nepavyko atitrūkti. A.Milaknis pataikė dar 2 tritaškius, 4 taškus pridėjo Tadas Klimavičius ir po 20 minučių žaidimo rezultatas 32:31 buvo „Žalgirio“ naudai.

Po didžiosios pertraukos pirmieji į priekį truktelėjo „Triumf“ krepšininkai. Pasinaudoję žalgiriečių klaidomis jie buvo perėmę iniciatyvą – 47:41. Pusiausvyrą aikštelėje sugrąžino taiklūs Pauliaus Jankūno ir T.Klimavičiaus tolimi metimai – 54:54.

Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai sustiprino veiksmus gynyboje, o puolime, laimėję atkarpą 10:0, atitrūko 66:57. Naudingai rungtyniavo Vytenis Lipkevičius, A.Milaknis bei pirmuosius taškus vilkint pagrindinės sudėties marškinėlius dėjimu pelnė Donatas Tarolis. Paskutinėmis minutėmis „Žalgiris“ išlaikė įgytą pranašumą ir laimėjo rungtynes 74:67.

„Žalgiris“: A.Milaknis 18 (4/6 trit.), V.Lipkevičius 14 (4 rez. perd., 2 per. kam., 26 naud. bal.), T.Klimavičius 12, P.Jankūnas 9 (7 atk. kam., 8 rez. perd., 2 blk.), T.Dimša 7 (4 rez. perd.), M.Kupšas 6, A.Gudaitis 6, D.Tarolis 2, J.Tamulis 0.

„Triumf“: E.Voronovas 18, K.Landry 15, C.Higginsas 9, J.Chappellas 7 (4 rez. perd.), M.Rakovičius 6.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?